ilaçlara gelen zam

maryy
Sonunda ilaçlara da zam geldi. Yani zam gelmeyen bir ilâçlar kakmıştı o da oldu. Söyleyecek çok fazla bir şey bulamıyorum. Allah tüm hastaların yardımcısı olsun.
msln22
Bu haberi okudum ilaçlara %22 zam gelecek çünkü SKK bütçesinde çok açık vermiş ve açığını ilaçlara %22 zam getirerek açığını kapatmaya Çalışıyor. yani kendi yaptığı hataların açığını hastalarından karşılamak istiyorlar.
layinacm
Bu gerçekten çok saçma bir şey günden güne ülkemiz deliriyor ve her şeyi fırsata çeviriyor. Cidden yani parası olmayan çok insan var yaşlı olan onlar sırf paraları yok diye ilaç alamıyorlar ve bu da ülkeyi kötü yönde etkiliyor. Bu bizim sağlığımız ilaçlara gereksiz zam getirilmemeli.
cicikus
ileride artık kimse alamayacak duruma gelir ilacı. böyle böyle hastalıklar belki de artar ölümler artar falan ben geleceği çizdim bile çoktan. gidişat hiç iyi değil. zamlara bi son verilmeli artık. dünya iyice yaşanmaz bir yer haline geliyor.
arslansevval
bu hiç iyi bir şey değil çünkü hasta olan ve bir çok ilaca sahip olan ama alamayan bir çok insan var ve bu onlar için hiç iyi olmadı Allah yardım etsin.
aradai
meclis konuşmalarını az çok takip ederim , özellikle bütçe görüşmelerini takip ederim orda yapılan konuşmalar sonrasında ortaya çıkan ve yine mecliste konuşulan sayıştay raporları ile ortaya döküleni gördükten sonra zaten bu zamlar kaçınılmaz görünüyordu o yüzden bu ilaç zammıda diğer zamlar gibi beni çok şaşırtmadı lakin şunu söylemek isterim sosyal hayatta uçurum gittikçe büyüyor