İnsanın zihninin rahat olması için yapması gerekenler

mineklc
Olan şeyleri umursamaması, kafa yormaması, sessiz sakin bir yerde dinlenmesi, spor yapması bu gibi şeyler iyi gelebilir.
cin
İnsan zihninin rahat olması için stres, sıkıntı vb şeylerden uzak olması gerekir. Bunun içinde düzgün bir çevre birazda umursamazlık gerekiyor. Başka türlü kafamız rahat olmaz.
arslansevval
insanın bu şekilde rahat olması için bazı şeyleri kafasına takmaması ve de herkese çok yüz tepesine çıkarmaması gerekiyor...
msln22
Insanın zihninin rahat olması için hiçbir şeyi kafasına takmamak gerekir. Çünkü herhangi bir sorunu kafasına taktığı zaman çok düşünmesine ve beynin yormasına neden olur.
ahmtakglx
İlk önce sızlanmak yerine yapılması gereken iş adım adım belirlenmelidir. Adım adım her şey belirlendikten sonra gerisi ip söküğü gibi gelir.
rofnak
Yalnız olacaksın arkadaş. Monoton hayattan uzak, insan gürültülerinden uzakta kafa dinleyeceksin. Bir de sevdiğin bir etkinlik uğraş varsa yalnızlık en büyük hazinelerden oluyor.
karlo
öncelikle hayatinin bütün streslerinden uzak durmali çünkü tam rahatliyacqkken bir kötü stresi aklına gelirse bunalım ve sonuç daha kötüye gider bence ikincisi rahat bir ortamda olmalı çünkü gürültülü yerde olsa ben bile rahatliyamam kişisel dusuncem