İnsanlara saygı göstermemek

gizemliyazar
Gercekten neden başkalarının hayatı sizi bu kadar ilgilendiriyor ve saygı duymuyorsunuz? Saygı duymak zorundasınız farkında mısınız? Yapılan şey yasalsa ve kimseye zararı yoksa sizi hic mi hic ilgilendirmez. Herkes sizin dininize inanmak zorunda değil. Özellikle din konusunda ciddem tuhafsınız. Sadece saygı duyun
ahmtakglx
Saygı göstermeyen insanları geçtim daha kendisine saygısı olmayan insanlar varken bu beklediğimiz şey biraz zor gerçekleşir
cin
İnsanlar saygıyı kabullenmeyle karıştırılıyor çoğu zaman. Saygı illa ki bir kabullenmeyi, ya da aynı hisleri paylaşmayı gerektirmez , sadece anlamaya çalışmak bile bir yerde peşinden saygı duymayı getirir. Fakat insanlar kabullenme ile karıştırdığı için başklarına saygı duymak onlara zor geliyor.
mihri
yaşlılara ve bizden yaşca insanlara saygı göstermemiz bekleniyor ama bu devirde çoğu insan saygı göstermiyor bu hiç iç açıcı bi durum değil .
keremsanti
Bir insanın tavrı ve düşünceleri o insanın saygıyı hak edip haketmediğini gösteriyor. Her insana saygı duymak zorunda değilsiniz.
alfajoker
İnsanlara saygı gösermek küçüklük degil büyüklüktür buyuklerimeze saygılı olmakta aynı sekilde efendilik gençligin süsüdür soytarılıga gerek yok...
meraklikizce
Saygı göstermek gerek herkese, küçük büyük yaşlı genç çocuk bebek dil din ırk farketmeksizin, herkese saygı göstermek gerekir. insanların düşüncelerine saygı duymak gerekir. Saygı duyulmayacak tek insan kötü insandır. Bu da vicdana bırakılmış bir karardır.
nedenburadayim
Saygı göstermeyen insanların geneli zaten insanlık nedir bilemiyorlar özellikle şu sokaklara tükürenler ile evcil hayvanlarına sokakları pisletenler.
belesci01
kimseyi sevmek zorunda değiliz ama herkese saygı göstermeliyiz. ancak saygı kazanılan bir şeydir. yani saygı göstermek zorunda bırakılmak kötü bir şey. insanın kendi içinden gelmeli.