insanlardan nefret etmek

asdqwqas
O kadar çok kazık yedim ki kime canım dediysem canın çıksın dedi bu yüzden insanlardan nefret ettim. Haberleri izliyorum insanlardan tiksiniyorum. Akrabalarıma arkadaşlarıma bakıyorum herkes herkesin arkasından sallayıp kuyusunu kazıyor. İnsana en büyük zararı insan veriyorken nasıl nefret etmeyeyim ki.
neslicanky
arada yeter diyerek söylediğim şey bu sinirim geçtikten sonra gayet de herkesi sevdiğimi fark ederim (akrabalar hariç ahahaahha)
cicikus
Ben. Genel olarak bi nefretim var çünkü gerçekten birçoğunda bu iki yüzlülük ve beyinsizlik var. Yere çöp atma onu ilerideki kutuya at elinde tut diye bazılarına gerçekten bağırasım rencide edesim var herkesin içerisinde artık. Bazı şeyleri işine gelince yapıyorlar. Kedilerin kuyruğınu kesmek nedir ya? tecavüz nedir hayvana.. ne tür pislikler var? kazık atanlar, dolandırıcılık yapanlar yüzümüze gülenler öfff yeniden yeniden nefret ettim. bunları böyle hatırladıkça daha bi soğuyorum.
msln22
Ben hayatımda insanlara kırılıyorum, darılıyorum, sinirleniyorum, Belki arada sırada nefret edecek duruma da geliyorum,fakat hiçbir zaman o nefreti ileri noktaya götüremedim, Benim yapım bu dur.
insanlardan nefret edemiyorum, Keşke Benim de kötü bildiğim insanların kötülüğünü gördükten sonra nefret edip o nefretim üstünde durabilseydim, sonradan onlara karşı yumuşamaSaydım ve nefretimi bir kenara atmasaydım, bu yapım bana öyle bir zarar veriyor ki herkes benim yumuşak yanından faydalanıyor, defalarca zarar gördüğüm insanlardan nefret edip Bir daha yüzüne bakmayacağım dediğim bir daha ölse dahi bir damla su ağızlarına vermeyeceğim dediğim insanların yardıma ihtiyacı olursa ilk koşan yine ben oluyorum.