kadınların kadınlara yaptığı dayatmalar

nslhnynn
Kadınların aslında hemcinslerini korumaları gereken zamanlarda tam tersine onların karşısında oldukları kimi zaman karşılaştığımız durumlardandır. Aslında en büyük düşmanlığı birbirlerine yaptıklarından habersizdirler. Bu nedenle birbirleri arasına nifak tohumları Eker, birbirlerini çekemez ve ayaklarını kaydırmak için ellerinden geleni yaparlar
bal10cuk
Bir kadın zaten genelde kendisi için değil, başka kadınlar için giyinmektedir.Sokakta başka kadınların kıyafetlerine, saçlarına dikkat ederler.Ayrıca evli erkekle evli olduğunu bile bile birlikte olan kadınlar var.Sahip çıksaydı diye değişik bir savunma şekli ile.Farklı dayatmalar mevcut ne yazık ki.
berol
kadınların kadınlara yaptığı dayatma;
tuvalete gitme dayatmasıdır, nerede olursa olsunlar tuvalete yalnız gidemezler.
cmelezoglu
Kadınlar, gündelik hayatın zorunda, kendilerine dayatılan zorun ne demek olduğunu daha çok görüyor. Ama sıkışmış durumda... Ve bu sıkışma elbet patlayacak... Ama nasıl?
msln22
erkeklerin erkeklere yaptığı dayatma Nedir o fesatlık değil mi? Yoksa erkekler Çift kanatlı bir melek mi? Onların hiç tehlikesi yok mu? Kadınlar yaptığı kadar bence Erkekler kadınlardan daha çok yaparlar ama nedense kabak hep kadınların başına patlar.