kendine güvenerek her şeyi başaran insan

arslansevval
bu tarz insanları çok özeniyorum çünkü insanın kendine güvenmesi ve kendiyle barışık olması çok güzel ve çok da zor bir şey gibi aslında gerçekten bir insanın bir şeyleri kendine güvenerek yaptığını görünce çok seviniyorum.
julia12
Ben kendime güvenirim ve her işimi kendim yaparım. Pek çok şeyin üstesinden geldiğimi farkettim. Ben güçlü bir insanım.
maryy
Kendine güvenerek birçok şeyi başarabilirsiniz ama herşeyi değil. Çünkü her insanin yeteneği ve becerisi farklıdır. Örneğin her ne kadar kendine güvenmiş olsan da hayal gücün geniş değilse ve kalemin kuvvetli değilse ne şiir yazabilirsin, ne roman yazabilirsin, ne de resim yapabilirsin...
jackson
İnanmak başarmanın yarısıdır diye dememişler boşuna. Kendine inanıp güvenirsen ve bir şeyi gerçekten istersen neden yapamayasın?
cin
Aslında zor birsey ama bir insan kendine gerçekten güvenip inanırsa herseyi yapabilir. Ve bunu isteyen herkes yapabilir.Sadece pes etmemek gerekiyör.
asdqwqas
İnsan kendisine güvenirse altından kalkamayacağı şey yoktur. Kendinize inanın. Yapmak istediğiniz şeyi başkası yapıyorsa sizde yaparsınız sizin neyiniz eksik?
evvalim
zaten bir işi yapmadan önce insan kendine göre ölçer biçer ve ona göre yapar bu yüzden de bir insan kendine güvenmeden bir iş yaparsa işini riske atmayı istemez hem.
beyaz
Bir işte başarılı olmak için insanın önce kendine inanınıp güvenmesi lazım eğer kendinize inanır güvenirseniz her işte başarılı olursunuz unutmayın inanmak başarının yarısıdır
korucugamze
Kendime güvensem her şeyi başarırım fakat bazen kendime güvenemiyorum . Bazen kendimi o kadar güçsüz hissediyorum ki sanki dünya başıma yikilcak gibi . Güvenemiyorum kendime.
mavi kelebek
Hamdolsun böyle bir insanım ve bu şekilde hayallerimi yaşadım tek tek sırada en önemlisi kendimi kanıtlamam gereken son yer var sınavıda yaptımmı benden iyisi yok dua edin olur mu😌
birtugba
Bence bu insanin kendine şunu öğretmesiyle başlar; "yalnız geldim, yalnız gideceğim. Kimse benim yanımda olmak ve bana yardım etmek zorunda değil. Yanımda olurlarsa ne alâ, olmazlarsa kendim halledecek güçteyim".
Çok zordur. Yapabilenlere çok imrenirim.