kendinin olumsuz yönlerini değiştirmeyi başaran insanlar

arslansevval
işte bu insanlara hayranım ya nasıl yapıyorlarsa bunu ben de öğrenmek isterim doğrusu çünkü bir insan olarak hepimizin olumsuz ve değiştirmek istediğimiz yönlerimiz var ve haliyle benimde kendimde değiştirmek istediğim şeyler var ve bu olumsuz yönlerimi ben de değiştirmek istiyorum ama nasıl.
korucugamze
olumsuz yönlerimi arkadaşlarım bir kaç yüzüme vurduklarında hala değişmessem , bu sefer kendileri durmadan bana baskı uygular ve beni vazgeçirmeye çalışır . ve bu durum bende olumlu sonuçlarla sonuçlanır .
angell
Geçen yıl (yani geçen yıl dediğim işte 12 gün önce biten 2020'den bahsediyorum) kendimi bildiğimden beri varolan birtakım özelliklerim vardı, bunların aslında törpülenebilir olduğunu fark edince yavaş yavaş onlardan arındım. Bir de olaylara hep dolu (iyi) taraftan bakan biriyim ama zaman zaman aklımda felaket senaryoları kurup kurguya inanmak gibi saçma özelliğimi de geride bıraktım. Daha da sadeleştim ve böyle daha mutlu hissediyorum her anlamda.
Değişimin başlaması için öncelikle istemek gerekiyor, ardından zaten istikrarlı olunca her şey yerli yerinde oluyor.
asdqwqas
huylu huyundan vazgeçmiyor . olumsuz yönlerini törpülyen insanlar çok azdır diye düşünüyorum. bunu başarabilene helal olsun