kışın evde yapılabilecek aktiviteler

ynsemr
Elinizden geliyorsa ahşap işçiliği ya da herhangi daha yapıcı şeyler örgü,metal işçiliği,süs eşyası yapabilirsiniz. Çok güzel vakit geçirtir.
syby
Kış Deyince İlk Akla Gelen: Kar. ...
Bol Bol Kar Manzarası Fotoğraflamak. ...
Şömine/Ateş Başında Zaman Geçirmek. ...
Kahve, Kitap & Battaniye Üçlüsü ...
Hobilerinize Yönelmek. ...
Kapalı Alan Aktiviteleri. ...
Kışın Bir Başka Güzel Yerleri Görmek.
cicikus
Kışın evde film izlemek ya da dizi izlemek dışında kitap okumak da güzel olabilir cam kenarında. Müzik dinleyip yanına kahve içilebilir..
alim35
kışın yapılabilecek en güzel aktivite bir dağ eteğinde kayak yapmak ve eve geldiğimizde çikolatalı sıcak süt içmektir.O soğuktan sonra o sıcak çikolata muazzam bir tat veriyor insana.Herkese öneririm.
mai
Bu ekonomik koşullarda en güzel aktivite, evde mısır patlatıp ailecek iyi bir film seyretmek olabilir...
frt7242
KIŞIN YAPABİLECEK EN İYİ ŞEY SPOR SPOR VE SPOR YANİ SPOR YAPIN MA İSTERSENİ SPORDA YAPABİLİRSİNİZ AMA BUNLARI YAPMAK İSTEMEZSENİZ SPORDA YAPABİLİRSİNİZ BURDAN SPORCU İNSANLARA SELAM OLSUN
ayyas
Uyumak sonra ertesi gün tekrar uyumak yatakta uyumak battaniye sarılıp uyumak ertesi gün yorgana sarılıp uyumak salonda uyumak sıcak bi yerde uyumak kısaca hep uyumak
emre1908
kış diyince zaten en başta akla kar topu oynamak, kardan adam yapmak olabilir. ev içinde ise bol tarçınlı salep içmek olabilir.
ambrossia
kar yagmissa tabi kar topu oynamak, kardan adam yapmak, evinde sicak cikolata icip film izlemek ya da kis tatiline cikmak..
msln22
Kaç yıldan beri oturduğumuz bölgede hiç kar yağmıyordu bu sene kar yağdı ilk yaptığımız aktivite dama çıkıp çocuklarla beraber kocaman büyük bir kardan adam yaptık sonradan kartopu savaşına girdik işin eğlencesi tarafı da kartopudur.
asdqwqas
kışın yapılabilecek en güzel aktivite bütün gün camış gibi yatmak. Dışarı çıksan soğuk zaten yat zıbar bütün gün
ayl
Kitap okumak, müzik dinlemek, film/dizi izlemek, sobanın üzerinde kestane pişirmek, sobanın üzerine mandalina kabuğu koymak, pencereden dışarıyı izleyerek hafif müzik eşliğinde sıcak çikolata içmek, sıcacık battaniyeye sarılıp uyumak, ailenle vakit geçirmek gibi.
fikir61
Aslında ibadetlerimizi gözden gecirmek için fırsat fakat onun dışında ailecek zaman ayıracağınız bir zaman. Kitap ve diğer aktiviteler yapılabilir.