kitap alışverişi

serbestyazar
en sevdiğim terapi yöntemidir. kitaplığımda onlarca okumadığım kitap olmasına rağmen sürekli yenisini alma çabasına giriyorum. doğru mu yanlış mı bilmem ama mutlu ettiği kesin.
asdqwqas
En güzel dost kitaplardır. Okumadığınız kitaplarada bi şans verseniz güzel olur tabi ama insan bazen kendisini o kitabı okumaya hazır hissetmediğinden yeni kitap alabiliyor
msln22
öğrencilerin çok zevk aldığı bir alışveriş türüdür. Benim çocuklar da kitap alışverişini acayip bir şekilde seviyorlar. Özellikle bu pandemi döneminde kitapları internet üzeri alışveriş yapıyorlar. yani bazı kitapları okuyorlar haklarını yemeyeyim:) fakat bazı kitapları da alıp kitaplığa bırakıyorlar. demek ki bu kadar kitap alışverişi seven biri ileride o kitapları yine okuyabilirler. Çünkü kitap alındığı zaman okumak içindir. alıp da kitaplığâ bırakmak da doğru değil.
jackson
Her alışveriş ayrı bir zevk ve heyecan veriyor bana. Sipariş ettiğim kitapların gelmesini beklerken heyecan kaplıyor içimi ve gelince de mutlu oluyor, hangisinden başlayacağımı şaşırıyorum.