kötü çıktığınız bir fotoğrafın paylaşılması

xemrex
Toplu bir fotoğraf çekimi sonrası yaşadığımız durum. On kişi olarak çekildiğin bir fotoğraf için herkese teker teker şunu paylaş diyemeyeceğimiz için karşı karşıya kaldığımız durum :)
angell
Bir daha bana sormadan paylaşma derim ve uyarırım. Çünkü ben öyle yapıyorum,diyelim bir fotoğraf paylaşıcam önce sorarım bunu paylaşıyorum senin için sıkıntı olur mu veya beğenmiyorsan başka bir tane seçelim derim. Daha sonra paylaşırım. Sormadan da paylaşmam asla.
happy
Bazen de sırf kendileri güzel çıktıkları için paylaşıyorlar. :)Yani sizin çirkin çıkmanız çok ta önemli değil kendileri güzel çıksın yeterli. Kendi adıma Bazen umursamam bazen fotoğrafı kalditirir yenisini cektiririm. Kendim de güzel cikmissam paylaşım yaptırırım. Yok öyle uyanıklık yanı. ☺
1990
Benim aklıma bir arkadaşımla tartışmamız geldi o benim fotoğrafı paylaşmıştı ve ben kötü çıktığımı söylememe rağmen silmedi gitmiştim evini basmıştım😄
cicikus
O yüzden toplu fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum pek. Kötü çıkıyorum ve onlar da bile bile atıyorlar o fotoyu. Tam bir rezillik oluyor.. Bir de etiketlenince bir ara kendi sayfamda gözüküyordu. Facede vardı hala var mı bilmiyorum ama.
atyaka99
Bazne herkes normalken dev gibi çıkabiliyorsunuz. Veya sizden farklı biri varmış gibi oluyor. Böyle bir foto gördüm mü? kaldırmasını veya beni yok etmesini söylüyorum ona göre benim yerime emoloji felan koyuyorlar. Bir anlamda kurtarıyoruz kendimizi.
msln22
Benden habersiz zaten kimse fotoğrafımı paylaşmaz.sadece bir ara kötü çıkmamıştı ama arkadaşımın kızının doğum gününde beraber çekildiğimiz fotoğrafı baktım Facebook hesabında paylaşmış, bana sormadan ben de fotoğrafımı hiç sosyal medyada paylaşan biri değildim. gördüğüm zaman hemen uyardım o fotoğrafın kaldırmasını söyledim.yani insan kötü çıksa da çıkmasa da birinin haberi olmadan beraber çekildiği fotoğrafları paylaşmak hiç doğru değildir.