mağazada açtığı kıyafeti katlayıp koyan müşteri

esnoktm
çalışana, kendisine saygısı olan insandır. sorumluluk sahibidir de. "görevi zaten yaa" demek gibi aptalca bir tavır takınmaz.
cicikus
Düşünceli insandır işte o. Bazıları gelip fırlatıp atıyor. Yahu azıcık düzenli koysan, başkalarına yardımcı olsan keşke.. Yani aldığın gibi koymakta ne var? Garip.
baturalp
ben. eski bir giyim mağazası çalışanı olarak bu işlerin ne kadar zor ve zahmetli olduğunu bilmemden ötürü incelediğim ürünü bulduğum gibi bırakırım .
333
Aynen ben.daha önce mağazada çalıştım.dağıtan müşterinin gözünün içine bakardım.halbuki açığıda var orda ürünü incelemesi için...
msln22
kıyafetleri katlayan daha önce mağazalarda çalışmış müşterilerin nasıl dağıttığını ve sonra da bırakıp gittiğini gördüğü için kendisi öyle yapmak istemez katlayıp kıyafetleri yerine verir.
keyfkahyasi
Çoğu zaman benim bu. Pek güzel katlayamam, yine de öyle dağıtıp gitmem. Sonuçta aldık elimize bir köşeye atıp gitmek olmaz. Çalışanlar da insan bunu unutmamak lazım. Her gelen atıp gitse canı çıkar insanların.
aqura
kendinden sonra aynı kıyafeti bakacak müşterilere saygılı olup bulduğun gibi bırak ilkesiyle hareket edendir. ayrıca aralarında evinde çıkardığı kazağı katlayıp dolaba kaldırmaya üşenen kişilere rastlamak da olasıdır
kibirliscriks
bunun bir ölçüsü olmalı bence evet mağazada açtığınız kıyafeti katlamanız bir saygı ve kendini bilme belirtisidir ama bazen bunu abartanlar oluyor yediğiniz yemek ardından catal ve kaşıkları tabağa koyar bi kenara çekersin bunu da anlarım ama kimileri verin bulaşıkları da ben yıkıcam kıvanıma getiriyor garsona hiç iş bırakmamaya çalışan var bu da bana abartı geliyor
nslhnynn
Ben de elimden geldigince aldığım şeyleri geri yerine koymaya özen göstermeye çalışıyorum . Zaten çok da zor bir şey değil herkes kendi aldığı kıyafeti tekrar yerine aynı şekilde bıraksa orada çalışanlar için büyük bir yükten kurtuluş olacak . Gerçekten bunlarla uğraşmak çok zor bir şey cünkü
ambrossia
bazen magaza calisanlarina acidigim icin bazen de kotu kotu bakmasinlar diye katlayip koyuyorum bende actigim elbiseleri.
meraklikizce
Bu benimdir. Kendim de zamanında bu işlerde çalıştığım için o insanları anlayabiliyorum. Evet işleri olabilir ama saygısızca her şeyi bozan insanlar da var. Hepsini toparlamak yeterince zor. Bazen çıkış saatin gelse bile işini bitiremediğin için çıkamazsın.
braveheart
elbette ki çalışanın görevlerinden biri o katlama işi ama gidip de o onun işi yapacak deyip de saçmış şekilde bırakmıyorum. katlayıp yine aynı yerine koyarım. birde başka raftan aldığını başka rafa bırakan var. valla en iyisini bu konuda defacto yapıyor, ürünlerini rafa değil de daha çok asma odaklı. genellikle askıda olur kıyafetleri.
ultret
Bu tamamen müşterinin o mağazanın çalışanlarına saygılı olmasından kaynaklanıyor. Genelde bende yaparım. Niye baktığın kıyafeti geri gelişi güzel tezgaha atasın ki?