namazlarını vaktinde kılan insanlar

arslansevval
bu tarz insanları çok özeniyorum valla ben de bütün namazlarımı vaktinde kılmaya çalışıyorum ama bazen de iş güç oluyor oyalanıyorum ve vakit namazlarımı bazen kaçırıyorum doğrusu ama elimden geldiğince de vaktinde kılmaya çalışıyorum.
beysa
Çok güzel yapıyorlar .Vakit girdiği an hemen abdest alıp namaz kılıyorlar. Hiç aksatmadan bekletmeden.
msln22
Namaz vakitlerini zamanında kılın insanlar vardır. genellikle çok işi olmadığı için namaz vakitlerini geciktirmezler zamanında kılıyorlar. Namazı vaktinde kılmak daha sevaptır.. insan öldükten sonra ilk hesaba çekileceği sorgu namazdır. Namaz vaktinde kılmak çok önemlidir. Ama bazen geciktiriyoruz. Allah affetsin bizi.
maryy
Elimden geldiğince namazları vaktinde kılmaya çalışsam da ara da bir kaçırdığım ve geç kildigim da oluyor. Çünkü çalışırken istemesemde geç kılmak zorunda kalıyorum.
mihri
namazını vaktinde kılan insanlar çok iyi yapıyorlar bende bazen geç kılıyorum zamanında kılsam daha iyi olabilir ama vaktinde kılınsa daha güzel.
evvalim
bu tarz insanlara helal olsun çünkü bende bazen aksatıyorum ve işler yüzünden geç bile kılabiliyorum. ezan okunmadan abdest alıp da ezandan sonra da namazı eda etmek aslında en iyisi.
fikir61
Beş vakit birinin temizlediğini ve içini temiz tutmaya calışan biri düşünün veya aç kalmak namaz mümini selamete cıkaran eve huzur bereket dünya ahiret saadetine önemli ibadettir mevlam celle celaluhu bizleri hakkıyla namaz kılanlardan eylesin
korucugamze
Namaz zaten vaktinde kılınması gereken bir şey . Neymiş te çarşıda geziyormuş namaz kılamamış. O zman sende namaz vaktinde çarşı ya gitme dimi .