nasıl başlık açılmalı

vegasozluk
Örnek Başlık : Para
Örnek Entry : lidyalıların milattan önce 700'lü yıllarda ticaretle uğraşırken takas yönteminden kurtulmak için bulduğu çözüm yolu.

En basit olarak bu şekilde başlık ve entry girilebilir.
Merak ettiklerinizi bu bölüme yazabilirsiniz.
yekten
Adı üstünde bizler bu sayfada yazar rolündeyiz. Yazarlık zevki değil kendini göstermenin çok daha anlamlı yoludur. Kendinizden yola çıkın.
askahmt123
Şuanda d açılan başlıklar güzel ama daha cok insanları bir şeyleri araştırmaya teşvik edecek başlıklar açılırsa daha güzel olur diye
Düşünüyorum
0mete0
Nasıl başlık açılmalı insanları etkileyip hoşuna gidecek özgün başlıklar açılmalı aşk kelimesini ask yazıp paylaşılması yanlıştır .
patatestarlasi
Bence sosyal ve güncel konulardan olmalı ayrıca satış sitesi gibi veya sanal ansiklopedi gibi değilde daha kişisel tezler ön plana sürülse beyin fırtınası açısından daha hoş olabilir
nrgz
vegasözlüğe katılan yeni üyelerin başlık açmakta zorluk çektiklerini ve yardım istediklerini görüyorum. Onlar için daha anlaşılır olması için başlık nasıl açılır resimli olarak anlatmaya çalışacağım.

*Arama kutusu:
-----------------
Sitenin en üstünde arama kutusu bulunuyor.

vegasozluk.com/foto


*başılığınızı yazın:
-------------------
arama kutusuna başlık yazdığınızda daha önce açılmış benzer başlıklar çıkabilir.
eğer daha önce açılmamışsa başlığınızı yazdıktan sonra ara butonuna ya da enter a basın.
Karşınıza şu şekilde bir sayfa çıkacak.

vegasozluk.com/foto

1 numarılı yerde: resimde gördüğünüz gibi başlık yer alıyor. yanlış yazmışsanız düzeltebilirsiniz.
2 numarılı kutucuğa açıklamanızı girin
3 numaralı yerde 'gönder' tuşuna baştığınızda
başlığınız girdiğiniz entry ile ansayfada yer alacaktır.

not: umarım anlaşılır ve açıklayıcı olmuştur.
bomciki
küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum arkadaşlar. bu hatırlatmayı yapmamın amacı, başlık açan arkadaşların açtıkları başlıklara girdikleri entrylerin soru cevap diyaloğu oluşturacak tarzda olmasıdır. bu tür giriler sözlük formatına uymamakla birlikte, sözlükten ziyade, forum sitesi havası yaratmaktadır.

sizlerden beklentim; başlık açan arkadaşların, açtıkları başlığa dair bir tanım yapmaları, tanımdan sonra kendi yorumlarını oluşturmalarıdır. ayrıca başlığın niteliğine göre, gerekmesi durumunda link eklemeleridir. özellikle gündem haberlerine yönelik başlık açan arkadaşların, haberin kaynağı olan linki de paylaşmalarını beklemekteyim.

anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
ezgdrsn
Başlık açarken bir diğer dikkat etmeniz unsur da yazım hatası yapmamanız. Açmış olmak için açmayalım, açarken kontrol etmeden göndermeyelim. Teşekkürler