ödeme almak için yapılan yanlışlar

vegayonetim
arkadaşlar, siz olayı yanlış anladınız sanırım. koltuk yazıp, oturulacak yer yazarak para kazanamazsınız. Kazansanız bile ücret yatırılmaz. Saçma sapan yazmak yerine güzel bir ortam olması için çabalayın lütfen. Ücretler yarışma süresince %150 daha arttırıldı.
Saçma sapan yazıları silmek istemiyorum, düzenleyin lütfen.

essssss
internet üzerinden kopyala yapıştır yaparak seri başlık açan yazarlar var umarım fark edersiniz ya da şikayet butonu koyarsanız biz oluşumlarını engellemiş oluruz.
lazon
Öyle para kazanırım diye boş boş yazılar yazarak para kazanmak isteyen arkadaşlar Bi siz akıllısınız.
bomciki
bence burada şöyle bir düzenleme yapılabilir. sözlüğe üye olan arkadaşlar direk yazar olmak yerine, önce bir acemi kaydı yaptırıp orada çeşitli başlıkları açabilir, açılmış çeşitli başlıklara entry girebilir. onların açtığı başlıklar ve girdiği entryler ana sayfada gözükmez. kısaca, önce kendi çaplarında biraz eğlensinler. Yapılan kontrol ve elemelerden sonra, hak ediyorsa yazar olabilsin. Başlangıç olarak tüm yazarların başlık ve entry leri kontrol edilsin, hakeden yazar kalsın, haketmeyen adaylığa düşünülsün. böylesi daha adil ve mantıklı olacaktır kanaatimce.
masal
Ohoo dana buzağı yarışı oldu gerçekten buna bir önlem alınmalı artık nasıl olacaksa. Bence statü gelmeli.
kinetix
bence de hocam. yani araba diye başlık açılıp binek araç denilirse olmaz. daha kapsamlı cevap verilmeli başlıklara.
1
polyanna
profilimdeki para hiç artmıyor. hatta sürekli düşüyor sanki. bir süre takip ettim. 4.6 iken 4.5 oldu. bir daha girdim 4.4 oldu. benim internetimde mi problem var hiç anlamadım.
1omurlkmisafir
Evet ücret ve puanlarda eksilme olmuş. Belki sistemsel bir hatadır. Varsa bir değişim yönetici bununla ilgili bir açıklama yapar elbet.
hasan355
Özgün olun arkadaşlar kısa cevaplar yazmayın uzun uzun yazın kendiniz olun ama her şeyde kopya cekemezsiniz yada kısaltamazsınız.
kaanpek59
Bence adminlerin bu durumu takip etmesi gerek.
Bir de ben şu durumu fark ettim;
Yani bunun bilincinde oldukları için kısa yazmıyım uzun yazıyım ama öyle laf olsun torba dolsun kafasında olan kullanıcılar da var.
esmerpikacu
para çekmek için denilen fiyat çok yüksek zaten 3-5 kuruş kazanılıyo biz o bütçeyi kazanana kadar kim bilir nerde neler olur. düşerse biraz ama insanlar çekebilirse paralarını kısa sürede o zaman daha da istek artabilir mesela.
ynserd
Ya Allah aşkına sitenin amacı ve büyümek için izlediği yol o kadar iyi ve mantıklı fakat sitede amacı sırf para olan ve böyle para kazanamayacağını farkında olmayıp iki kelime yazan veya random atan çok gereksiz insan var bence bi spam butonu falan gelmeli
1
alim35
Boş ve üstelik kısa yazılar yazılıyor ama enaz 75 karakter ile yazı yazılmalı.Uygun başlıklar açılmalı.Uygunsuz harf cümle ve karakterlerden uzak durulmalı kopya içerik yapılmamalıdır.
1
kanunadam
sevgili admin arkadaşlar konuya güzel değinmişssiniz evet ama biraz bu konularda teşvik gerekli. Ben masa başı bir işte çalışıyorum bütün gün yazarım istediğim kadar . Fikir sahibi olduğum konularda tartışırım önerilerde bulurum isteyene açıklama da yaparım ama insan ister istemez o emeğinin karşılığını almak istiyor . Herkesin paylaşım sayılarına kalitelerine ve dediğiniz gibi harf kotası gelse emeklerimiz ona göre değerlense güzel olur. Bir paragraf paylaşım yapmak 2 kuruş için takdir edersiniz ki çok cezbedici değil. Bu şekilde olursa sözlüğün güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Ekşi de inci de vs de bir anda parlamadı zaten. iyi günler