ödeme almak için yapılan yanlışlar

vegasozluk
arkadaşlar, siz olayı yanlış anladınız sanırım. koltuk yazıp, oturulacak yer yazarak para kazanamazsınız. Kazansanız bile ücret yatırılmaz. Saçma sapan yazmak yerine güzel bir ortam olması için çabalayın lütfen. Ücretler yarışma süresince %150 daha arttırıldı.
Saçma sapan yazıları silmek istemiyorum, düzenleyin lütfen.

essssss
internet üzerinden kopyala yapıştır yaparak seri başlık açan yazarlar var umarım fark edersiniz ya da şikayet butonu koyarsanız biz oluşumlarını engellemiş oluruz.
lazon
Öyle para kazanırım diye boş boş yazılar yazarak para kazanmak isteyen arkadaşlar Bi siz akıllısınız.
bomciki
bence burada şöyle bir düzenleme yapılabilir. sözlüğe üye olan arkadaşlar direk yazar olmak yerine, önce bir acemi kaydı yaptırıp orada çeşitli başlıkları açabilir, açılmış çeşitli başlıklara entry girebilir. onların açtığı başlıklar ve girdiği entryler ana sayfada gözükmez. kısaca, önce kendi çaplarında biraz eğlensinler. Yapılan kontrol ve elemelerden sonra, hak ediyorsa yazar olabilsin. Başlangıç olarak tüm yazarların başlık ve entry leri kontrol edilsin, hakeden yazar kalsın, haketmeyen adaylığa düşünülsün. böylesi daha adil ve mantıklı olacaktır kanaatimce.
polyanna
profilimdeki para hiç artmıyor. hatta sürekli düşüyor sanki. bir süre takip ettim. 4.6 iken 4.5 oldu. bir daha girdim 4.4 oldu. benim internetimde mi problem var hiç anlamadım.
1omurlkmisafir
Evet ücret ve puanlarda eksilme olmuş. Belki sistemsel bir hatadır. Varsa bir değişim yönetici bununla ilgili bir açıklama yapar elbet.
hasan355
Özgün olun arkadaşlar kısa cevaplar yazmayın uzun uzun yazın kendiniz olun ama her şeyde kopya cekemezsiniz yada kısaltamazsınız.
kaanpek59
Bence adminlerin bu durumu takip etmesi gerek.
Bir de ben şu durumu fark ettim;
Yani bunun bilincinde oldukları için kısa yazmıyım uzun yazıyım ama öyle laf olsun torba dolsun kafasında olan kullanıcılar da var.
esmerpikacu
para çekmek için denilen fiyat çok yüksek zaten 3-5 kuruş kazanılıyo biz o bütçeyi kazanana kadar kim bilir nerde neler olur. düşerse biraz ama insanlar çekebilirse paralarını kısa sürede o zaman daha da istek artabilir mesela.
ynserd
Ya Allah aşkına sitenin amacı ve büyümek için izlediği yol o kadar iyi ve mantıklı fakat sitede amacı sırf para olan ve böyle para kazanamayacağını farkında olmayıp iki kelime yazan veya random atan çok gereksiz insan var bence bi spam butonu falan gelmeli
alim35
Boş ve üstelik kısa yazılar yazılıyor ama enaz 75 karakter ile yazı yazılmalı.Uygun başlıklar açılmalı.Uygunsuz harf cümle ve karakterlerden uzak durulmalı kopya içerik yapılmamalıdır.
kanunadam
sevgili admin arkadaşlar konuya güzel değinmişssiniz evet ama biraz bu konularda teşvik gerekli. Ben masa başı bir işte çalışıyorum bütün gün yazarım istediğim kadar . Fikir sahibi olduğum konularda tartışırım önerilerde bulurum isteyene açıklama da yaparım ama insan ister istemez o emeğinin karşılığını almak istiyor . Herkesin paylaşım sayılarına kalitelerine ve dediğiniz gibi harf kotası gelse emeklerimiz ona göre değerlense güzel olur. Bir paragraf paylaşım yapmak 2 kuruş için takdir edersiniz ki çok cezbedici değil. Bu şekilde olursa sözlüğün güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Ekşi de inci de vs de bir anda parlamadı zaten. iyi günler
paspartu
Konuyla ilgili olarak entry lerde en az 100 karakter uygulaması sözlük kullanımı bölümünde daha önce duyurulmuştu.
soru: her entry girdiğimde ya da her başlık açtığımda ücret alacak mıyım?
cevap: entrynizin içeriği 100 harf ve üzeri ve açacağınız başlıklar mantıklı olduğu takdirde evet.

Gereksiz, sadece para kazanmak için yazılan entry ler kontrol edilip silinmektedir. Ayrıca para çekimi için gerekli limite ulaşan yazar arkadaşlar talep verdiklerinde yazıları detaylıca incelenecektir. Yazar ile yazarmış gibi görünen kişiler arasında mutlaka bir değerlendirme yapılacak olup sırf para kazanmak için gereksiz özensiz sadece entry kasan arkadaşlara gerekli yaptırım uygulanacaktır. Bu arada entry karakter sayacı çalışmamız düzenlenmekte olup yazılarınızı yazarken sizi karakter sayma eziyetinden en kısa sürede kurtaracağız :)
msln22
Ödeme almak için yapılan yanlışlar bir başlık altında birçok entry yazmak yanlıştır.Çünkü bir başlıkta Sadece bir kere fikrini belirtebilirsiniz.başka sitelerden sözlüklerden Google'den kopyalayıp başlık altına yapıştırmak Bu da yanlıştır. Sitede aynı başlık olursa aynı başlık açmak bu da yanlıştır. Başlık altında 100 karakter Yazdığınız halde profilinize puanınız yansıyacak fakat 100 karakter altında yazarsanız sistem olarak hesabınıza puan yansımayacak sistem böyle ayarlanmıştır. ayrıca son zamanlarda açılan başlıklar. altındaki mesajlar kalitesizdir açtığınız başlıkların altındaki mesaj açıklayıcı ve kaliteli olacak Anlaşılır bir şekilde Sadece başlık açmak için iki kelime altına yazmak yanlıştır.Bu da ödemenizi talep ettiğiniz zaman eğer başka yerde kopyalayıp buraya Yapıştırmış sanız ve gözümüzde kaçmışsa detaylı bir şekilde kontrol edip ona göre bakiyenizden düşürülecek.