öğrenmeye açık insan olmak

arslansevval
bir şeyler öğrenmek ve hele ki öğrendiğimiz ve öğreneceğimiz şeyler işimize yarayan faydalı şeylerse bu çok güzel ve bence her zaman her yerde bir şeyler öğrenmeye çalışmalı ve bir şeyler öğrenmek için de çaba gösterilmeli ki bu şekilde bir çok şey öğrenip bir çok şey hakkında da bilgi sahibi olmak çok güzel bana göre.
asdqwqas
Öğrenmenin yaşı yoktur . Hayatta sürekli gelişmeler oluyor kendimizi kapatmamalıyız . Ne kadar çok bilirsek o kadar iyidir
julia12
Ben mesala. Çok soru sorayım herşeyi sorgularım. Kendimi sürekli soru soran küçük çocuklar gibi hissediyorum.
melsahisak
Öğrenmek bizim için beynimiz için yararlı bir eğitimdir. Bir şeyleri öğrenmeyi ve ilerlemeyi reddeden beyin gerilemeye ve küçülmeye başlar yani kendimiz için yaptığımız her eylem bizi etkiler iyi ya da kötü yönde. Bu nedenle öğrenmek insan aklı için önemli bir konudur.
evvalim
öğrenmek güzel bir şey ve öğrenmeye açık inanlar ise hayatta başarılı olurlar çünkü her bilgiye açık olduklarından dolayı bir çok işlerini başarılı şekilde halledebilir.
fikir61
Hayatımız bir eğitim sürecidir eğitim mezarda yani ölene kadar devam ediyor hep bir öğrenme süreci var bizler bu süreçte yeni şeylerle karşılaşıyor bunlara karşı kendimizi geliştirme zorunluluğu hissediyoruz ya da mecbur kalıyoruz
korucugamze
Ben öğrenmeye açık bir insanım ama ilgimi çeken bir konuysa . Ilgili çekmiyorsa hiç öğrenmek istemem ve çok sıkılırım
meraklikizce
Öğrenmeye açık mıyım bilmiyorum ama böyle olan insanlara inanılmaz saygım var. Dünya değişiyor hayatlar değişiyor teknoloji insanların bakış açısı gibi bir çok şey daha değişiyor. Öğrenmezsek bu hayatta mutsuz oluruz.