okulu beleşten bitirmek

hllylmz
hala inanamıyorum okul ciddi ciddi beleşten bitiyor mayıs ayı sınavları da
tamamlayınca beleşten mezun olacaz eğer seneye de uzarsa diğer üniversiteden de mezun olacaz Allah sonumuzu hayır etsin
fikir61
Pandemi nedeniyle aksamaya uğrayan eğitim öğrencilerin uzaktan eğitim ile mezun, olmalarına kadar gidebilir.
arslansevval
aslında bu sevinilecek bir durum değil çünkü birebir alınana dersler kadar iyi olmuyor özelliklede uygulamalı dersler açısından dezavantaj bile sayılır hayırlısıyla normal hayatımıza dönsek keşke. bu dönemde bir kısım okulu sevmeyenler öğrenciler bile dört gözle açılmasını umut ediyorlar.
mavi kelebek
Ben geçen sene bu şekilde bitirdim faydasını hiç görmedim bilmediğim yıgınca ders var ve işe girsem rezil olmayayım diye bilgisayar sertifikası aldım hala iş arıyorum pandemiden dolayı alım yok ve özel bile almıyor ne kötü durum bu böyle 😓
ayl
Covid-19 salgını başladığı sırada üniversite 2. sınıf öğrencisiydim şimdi 3. sınıfı bitiriyorum. Bu gidişle de bu şekilde mezun olurum herhalde gibime geliyor. Ne kadar verimli bir hale getirmeye çalışsam da bu durumu yine de verimli olmuyor. Sonumuz hayırlı olur inşallah.
fati
beleşten bitirip beleşten de evde oturulacak gibi görünen durumdur. zaten piyasada iş bulmak zordu bir de yeteri kadar eğitim alamamış öğrencilerin mezun olduklarında iş bulacaklarına çok da ümit bağlamamak lazım. yani işler gittikçe zorlaşacak.