ölüm tarihi

bosyazar
Insan dogar yasar ve olur..dogumda yasamda olumde bizim icin mucizevi bir degisimdir.
olumden sonraki hayati merak etmeyen herhlde yoktur..cennet cehennemin varligi lutsal kitapalarda bildiriilmistir..birde olmeden once insan olecegini zamani merak etmistir..
Insan olecegi gunu bilmek istermiydi acaba?
Neyseki bilinmeyen bir olgudur ölüm..
Acaba neler olurdu?
Insan nasil bir hayat yasardi?
Dunyanin su anki durumu nasil olurdh?
Kim bilir :/
cicikus
keşke bilseydim dediğim bir zamandır kendisi. bilseydim ona göre yaşardım. ona göre kırmazdım belki bilmeden de olsa birini.. ya da gider yanaklarından öperdim sarılırdım ona doyasıya. ama bilemiyoruz işte. keşke bilsek..
nedenburadayim
Hiç merak etmediğim elbet bir gün öleceğiz dediğim tarih merak edersem ne zaman öleceğimi bilirsem ölüme bir gün daha yaklaşacağım sonuçta bilerek böylesi daha iyi.
maryy
Benim gibi birçok insanında merak etmediği bir tarih türüdür. Çünkü insanın ne zaman öleceğini bilmesi sürekli depresif bir ruh hali içerisin de olmasına neden olur ve normal hayatına konsantre olamaz.
msln22
Hepimiz biliyoruz ki doğuyoruz yaşıyoruz ve mutlaka bir gün öleceğimizi de biliyoruz. ama tarihini bilmiyoruz. Ölüm tarihini Hiç merak etmem ve hiç de bilmek istemem, insan ölüm tarihini bildiği zaman yaşamaktan hiç zevk almaz yaşamanın bir tadı yok insanın ruh hali bozulur.
aradai
biri bana gelse ölüm tarihimi söylemek istese söyle derim , heyecanlı olur , en azında onu bilerek yaşamak daha rahatlatıcı olur benim adıma