otobüste mesajları okumaya çalışanlar

julia12
Hepimizin başına gelmiştir. Otobüste herkes iç içe olduğu için biri telefonda neyle uğraşıyorsa yandaki meraklı kişi ona bakar. Mesajlarını okumaya çalışır.
mavi kelebek
Bide sanki bakınca anlamış gibi sana düşüncelerini söylüyorlar yaa ne kötü durum ben bu yüzden telefon ekranını karartıyorum sırf arka koltuktaki okumasın diye bazen elim değiyor arkadaşımın durumunu açıyorum ona bile dikmiş gözlerini bakıyorlar ne ayıp
fikir61
İnsanların hassas olduğu konular da biz de hassas olmalıyız. Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma anlayışı ön planda tutmak gerekiyor. Fakat gaflet.
ayl
Bu tarz insanları cidden anlamıyorum herkesin özel hayatı diye bir şey var sonuçta. Artık özel hayata bile saygı kalmadı.
catnoir
yanlış bulduğum bir meseledir.zaman zaman çoğumuz bu hatayı yapmışızdır fark etmesek de.oysa empati yapsak bu tarz hatalardan uzak durabiliriz.Nasıl biz,mesajlarımız başkası tarafından okunsun istemiyorsak başkasının mesajlarını da okumamalıyız.Başımıza gelmesini istemediğimiz şeyi başkasına yaşatmamalıyız aslında.