etiket

muratd
Bir malın değerini ve asıl bilgilerini gösteren kağıt parçası. Insanlar üzerinde kullanıldığında genelde pek iyi olmayan yaklaşım türü.

evde spor yapmak

parakazan
evde spor yapılabilir. Ev hanımları her gün spor yapıyor ki. Ev temizliği, ütü, bulaşık yıkamak, evi temizliği, yemek yapmak, evde spor yapmak için ev işlerini yapın spor yapmanıza gerek kalmaz. En iyi spor ev işlerini yapınız.

kim milyoner olmak isterde ilk sorularda elenenler

keyfkahyasi
İlk sorular basit olsa da bazı insanlar heyecan yaptığı bazılarının ise toplumun genel bilgilerinden (genel kültür) uzak kalması sebebiyle ilk sorudan elenmesi durumu.

Caps olacak hale düşer bazıları, bu soruyada yanlış demezsin ya... Denilen yerlerde gidenler. Tabi bu programa çıkan bu riski de göze almalı neticede.

gözleme keyfi

mai
hafta sonu kahvaltılarında sıkça yapılır. Hem pratik, hem de lezzetli bir börek çeşididir gözleme. İç olarak tercihe göre konabilecek pek çok alternatif vardır. Kafelerde, şehirlerarası yolculuklarda uğranabilecek yol kenarı işletmelerde de bulunabilir.

bardak mısır

lion
Önceden sokaklar haşlama veya közde Mısır satılırken, bir süredir artık bardakta Mısır satılmaya başlandı. Bardakta mısırla birlikte birkaç mısırcı çeşitlendirme de yapıldı.

sözlükle ilgili sevmedikleriniz

braveheart
buradaki beğeni olayının 30 saniye ile sınırlandırılmasını bende sevmedim açıkçası. yeri geliyor elbette beğeni atıyorum bende fakat suistimale giden bir durum olduğunda otomatik bir engele takılabilir bu durum. nasıl 100 karakter altında kalan entry ler para kazandırmıyorsa belli oranda beğeniden sonra kazandırmayabilir. yani beğeniyi entry girmeye bağlayabilir. beğeni yapmak isteyenler belli bir entry girdikten sonra yine belli sayıda entry girebilir.

girilen entry ve başlık ücretlerine gelince girilen başlık ve entry lerin puan karşılığı birkaç puan daha yükseltilebilir. bu durum, site içerisindeki yazmaya teşvik edebilir üyeleri. yeni gelenleri de bir nebze olsun tutacaktır.

bunlardan ziyade, bu sitenin adının daha fazla duyulması için referans yarışması yapılabilir. böylelikle üyeler gerek çevresindeki insanlara gerekse internet üzerinden birçok kişiye ulaşmaya çalışacaklardır.

ölmeden önce ölmek

cmelezoglu
biyolojik olarak yaşayan birinin hukuki anlamda ölü sayılması şeklinde de ortaya çıkabilecek durum. medeni/sivil ölüm denen bu durumda kişi hukukun kendisine sağladığı hiç bir haktan faydalanamaz. yaşayan, nefes alan varlıklar olsalar da devlet nezdinde ölüdürler.