sabah kalktıktan sonra yatağını toplamayan insan

arslansevval
ben her sabah yatağımı kaldırır akşamları da geri sererim ama benim kardeşim de hiç toplamak istemez akşam yine yatıcaz ne gerek var der ama belki o gün pat diye bir misafir geldi en götü ihtimalle ayıp olmaz mı bizler türk milleti olarak her zaman derli toplu olmalıyız.
angell
Erken saatte dışarı çıkıyorsam veya okula gittiğim zamanlar nadiren toplardım ama şuan evde olduğum için uyandıktan hemen sonra topluyorum, zaten dağınıklığı sevmem göz yoruyor çünkü.
maryy
Sabah işe gideceğimiz zaman yatak toplamaya vaktimiz olmuyor. Zaten kahvaltı, hazırlık derken iş saati yaklaşıyor. Ancak evde olduğumuz zamanlarda yatagimizi, evin içini vs toplayabiliyoruz.
asdqwqas
nasolsa akşam yine yatcaz ne gerek var mantığında olan insanlar sabah yataklarını toplamaz. üşengeçlerin yapacağı davranıştır
moon
Şabak kalkınca yatak toplanmalıdır. Üşenilmemelidir .üşengeçleri Allah sevmez sabah kalkınca yatak hemen toplanmalıdır
hnfkrsz
bu tam olarak benim eğer annemin işi olupda odaya girmesse ne mutlu bana ama eğer girmez ise sabah nasılsa akşamda öle dir ama eğer odaya girerse ben gg :d
julia12
Ben her zaman toplarım. Yurttayken bazen geç kaldığımda öylece bırakıp çıkmak zorunda kalıyordum ama sonra kızıyorlardı tabi.