sağlıksız yiyeceklerden uzak duramamak

arslansevval
sağlıksız olan bütün yiyeceklerin bizim vücudumuza olan zararlarını bildiğimiz halde bazen çok sevdiğimiz abur cuburları yemekten kendimizi alı koyamıyoruz ve bu yüzden diyoruz ki
-bir kere daha alayım sonra almam
diyerek kendimizi kandırır eder yine de o sağlıksız şeyler arada alırız yani bir türlü sağlıksız yiyeceklerden uzak duramıyoruz ve bu yüzden sağlığımızı bu sağlıksız yiyeceklerle tehlikeye atıyoruz.
sağlıksız yiyeceklerden uzak durmanın yoku markete giderken asla aç bir şekilde alış veriş yapmamak olacak hem böylece ihtiyaç dışı şeylerde gözümüz kalmayacak hem de bu şekilde sağlıksız şeylerden uzak durabiliriz.
hnfkrsz
her ne kadar sağlıksız yiyeceklerden uzak kalmaya çalışsamda yiğenlerim falan yerken kendimimi tutamayıp maalesef yanlarına geçip bende yiyorum :d
korucugamze
Sağlıksız yiyecekler çünkü görünüşü ve tadı dikkatimizi kendine çekiyor. Ama çok da dozunu kaçırmamak lazım . Sonu obeziteye sonuçlanabilir.
serbestyazar
durulamıyor. hepsi de çok güzel. bu sağlıksız olmasının verdiği cazibe midir anlamış değilim ama güzel olan her şey sağlıksız ne yazık ki.