sevilen dizi bittikten sonra yaşanan boşluk

cin
Ne zaman sevdiğim bir diziyi bitirsem içimde kısa süreliğine de olsa bir boşluk oluşuyor.Yerine başka birşeyin geçemiyeceğini bildiğin mutluluk ve birdaha izleyemiyecek olmanın hüznün arasında bir boşluk.
aradai
severek izlediğim dizi bitince içimde pekte bir boşluk olmuyor lakin üzüntü oluyor, sonra başka bir sevdiğim dizi ile devam ediyorum
gizemliyazar
Sadece dizi degil sevilen kitap bittiginde de insan bir vosluga düşüyor. Ben yeni bir seyle mesgul olana kadar da o bosluk hissinden kurtulamiyorum.
ahmtakglx
Özellikle uzun diziler bir kaç sezon sonra sizi içine çekiyo, karakterler ailen gibi oluyo. Dizi bitince de haliyle boşluğa düşüyosun
meraklikizce
Keşke sadece dizilerde aynı boşluğu yaşasak, filmde, biten ilişkide biten kitapta... Farketmiyor biten her şey bizden bir parça alıp götürüyor.
nedenburadayim
Bazı diziler varki insanı çok alıştırıyor kendine bununla beraberde bu alışkanlık neticesinde insan ne izlesem diye düşünüyor ve kendini bomboş görüyor.
serbestyazar
genelde çabuk bağlanan bir yapım olduğundan bu sorunla sıkça karşılaşıyorum. aynı şey çok sevdiğim bir kitap bittiğinde de başıma geliyor. sonra da başlıyorum yazarın diğer tüm kitaplarını okumaya.
mineklc
Sevilen dizi bitince insanın içinde bir burukluk oluyor yani bana öyle oluyor üzülüyorum ve içimde bir boşluk oluşuyor o yüzden izlediğim diziler bitmesin istiyorum.