sigara izmaritlerini yere atmak

belesci01
ben sigara kullanmıyorum. ancak kullansam da yapmam böyle bir şey. bir şeyin içinde biriktirip çöpe atmak bu kadar zor değil. her yere sigara çöpü oluyor. bir taneden bir şey olmaz demeyin. birikiyor birikiyor elli tane oluyor sonra.
nslhnynn
Bu insan tipi çöpleri yere atan insan tipiyle aynıdır yani genelde aynı kişilerdir. Bu doğa hepimizin aslında .
fati
onları toplayan bir insan olduğunu düşünebildiğinizde yapmanın hemen bırakılabileceğini düşünüyorum. Unutmayın her attığınız izmarit için eğilip toplayan bir emekçi var. bir insan var, bir baba var. hem doğaya hem insana saygı için lütfen bu davranışı terk edelim
aradai
bu konuda bende sigara izmaritini yere atanlar hakkında çokta iyi şeyler düşünmüyorum çünkü sonuçta evet onu temizleyen bir temizlik işçisi var bir yönü de yavru bir kuş gelip o izmariti yemeye çalışması geçenler de böyle bir haber okumuştum. çevreye duyarlı olmak bu kadar zor olmasa gerek ama işte.
ambrossia
bende sigara kullanmiyorum ama bazi parklarda cop kutusunun yakinlarinda iki kat ust uste birikmis sigara izmaritleri goruyorum. bazilari dibinde cop kutusu olmasina ragmen bile kasitli bir sekilde izmaritini yere atiyor. bir izmarit koca bir ormani kul edebilir. bu yuzden izmariti cop kutusuna atmaya usenmemeli sigara icenler.
cicikus
düşüncesiz bir insandır efendim kusura bakmayın ama öyle. elinde tutsun bekletsin. az ötede bulur bi tane çöp kutusu atar. daha da hıyarları var denize atıyor bazısı. yaa bulup da linç etmek lazım ama öylesinde beyin olduğunu düşünmüyorum olsa beynini kullanır ve yapmaz. onların kafa tasının içerisinde silah var beyin yok. onu çıkartıyor adam vuruyor onlar bi ondan anlar. bi de kavgadan.
tusman
düşüncesiz insanların yaptığı bir davranış sigara kullanmıyorum kullanmadıpımdan da mutluyum hiç de önermem.
yetkilikisi
Hele o sigara içenlerin arkasından yürüyüp dumanına maruz kalmak tam bir işkence. İzmarite gelince araba veya evlerinde de yerlere mi atar bu insanlar acaba? Biraz medeniyet gerekli diye düşünüyorum
yagmurr
Sadece sigara değil herhangi bir çöpü yere atan insan görgü kuralı bilmeyen medeniyetsizin tekidir önünde duran çöpü bile kendisine ait olmamasına rağmen çöpe atan işte onlar müthiş insanlar
julia12
Keşke sadece sigara izmariti olsa yerdekiler. Görgüsüz insanlar her türlü pisliği yere atıyor ayrıca bunlar yetmiyormuş gibi birde yere tükürüyorlar. Gerçekten bazıları çok iğrenç. Kediler bile kakasını yaparken toprağı kazıp üzerini örtüyor ama insanlar cahil.