şişman olmanın avantajları

tonyukuk
bu şişman olmayı göbekli olmak şeklinde değerlendirdiğimizde, elinizi kolunuzu koyacak bir kolçak aramazsınız. Göbeğinizin üzeri bu iş için biçilmiş kaftandır.
msln22
Aslında kilolu insanların avantajı sadece iş yapmadıkları için kendilerince işten sıyırıp rahat ettiklerini sanıyorlar yeni iş yapmayınca da tamamen vücut hareketsiz kalır kızlara gelince şu anda günümüzde kilolu olan kız da olsa erkek de olsa pek fazla kişi tarafından tercih edilmez..
fdd72
Tek avantajı kilo alamayan insanların, usta nasıl kilo alırım diye danışması ve sizi bu konu da çok iyi görmesi
atyaka99
Şişman olmanın avantajı hakikaten yok tam tersi hayat çok zor. Sosyali psikolojik ve fiziksel olarak aşılamayacak bir sürü engellerle karşılaşıyorsunuz. İlla bir şekilde kendimle barışığım bi avantajım olsun istiyorum derseniz çokça yemek yemek bir avantaj sayılabilir mi bilmiyorum. Kan değerleri yüksek çıkar, şeker, karaciğer yorgundur. Halı sahada en hızlı olabildiğiniz tek zaman tuvaletiniz geldiği zamandır.
aradai
olur ya bir kıtlık zamanına denk gelirse kilolu insanlar zayıf olan insanlardan daha uzun süre açlığa dayanabilirler bir avantajı bu olabilir gibi görünüyor onun dışında kilolu olmanın ayaklardan başlayarak vücuda ciddi zararlar verebiliyor
diamond
Hicbir Avantajı yok tam tersi dezavantajları var mesela harekesizlesirler istediklerini giysileri giyemezler fazladan yemek israfı oluyor ve saglik sorunları yaşıyorlar kalp kolesterol nefes darlığı diyabet bir hastalığa sebeb oluyor
Bende kiloluyum aşırı değilim ama yinede zayıf olmayi isterdim
cicikus
Düşündüm de, rüzgarlı havalarda benim gibi zorlanmazsınız. Cebime taş koyup gezeceğim neredeyse yahu. Kilolu olsam böyle şeyler olmazdı ama kilo da çok faydalı değil.
ambrossia
sanirim en buyuk avantaji insanlara zayif insanlara oranla daha fazla guven vermenizdir. bunun disinda bazi insanlara asiri olmamak kaydiyla kilo farkli bir hava katiyor.
nslhnynn
Yani kişiden kişiye değişir. Bazılarına kilo daha çok yakışır. Yüzün zayıf görünmesi genellikle istenmeyen bir şey
braveheart
şişman olmanın tek avantajı, grupça binilen bir takside veya bir koltukta sıkışma gibi bir olanağınızın olmamasıdır. takside hemen sizi öne atarlar, arka koltuğa 4 kişi otururlar filan. kalabalık bir misafir ortamında da 3 lü koltuklarda daha fazla kişi oturabilsin diye 4-5 kişi filan otururlar. 5kişiye kadar alıyor çünkü o koltuklar. hatta sıfır beden diye tabir edilen bir zayıflık varsa 6 kiyi bile oturabilir. size de sandalye tepesine tünemek veya tekli koltuklara oturmak kalıyor. :)
asdqwqas
Şişmanlığın avantajı falan yok kendimizi kandırmayalım. Şişmanlık bir hastalık olarak nitelendiriliyor ne gibi avantajı olabilir ki? Olsa olsa şişmansın diye deliler gibi yemeğe devam etmek avantaj olabilir . Poliyannacılığı bırakalım kilolarımızdan kurtulalım :)