sorunlu insanla uğraşmak

asdqwqas
Dünyanın en zor şeylerinden biridir sorunlu insan. Laftan anlamazlar , çevreye rahatsızlık verirler, olayları uzatırlar, insana hayatı zorlaştırır. Ben paratoner gibi her yerde sorunlu insanı kendime çekiyorum bence.
msln22
Sorunlu insanlarla uğraşmak, cahile söz anlatmak kadar zordur Çünkü ne yaparsan yap Hep kendileri haklıdır onlarla asla başa çıkamazsınız, başa çıkmamanın nedeni de Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır. En iyisi sorunlu insanlardan uzak durmaktır ya da onların bildiği dille konuşmak.
aradai
başlıkla içerik arasında bir sıkıntı var bana göre sorunlu insan ama ne yönden sorunlu , psikolojik bir sorundan mı bahsetmemiz gerekli yoksa beyni olduğu halde kullanmamayı seçen tiple uğraşmaktan mı bahsedilmeli, psikolojik sorunu varsa ki zaten her sorunun altında bu yatar bu insanlar uğraşılması zordur ama yolu mevcuttur, beynini kullanmamayı seçen biriyle zaten ne diye uğraşayım o tercihini yapmış ben ona sadece bu hayatta başarısızlık dilerim, çevremde tutmam kendisini.
julia12
Dereye hendek atlatmak daha kolaydır. Sorunlu insana ne deseniz nafile laf anlatamazsınız. Bence uğraşmaya değmez.
keyfkahyasi
Bir insanla uğraşmak yeterince zorken bir de sorulu tipleri kaldırıp yere vurası geliyor insanın. Mümkün mertebe uzak durun, duramıyorsanız da umursamaz olmayı öğrenin.
cicikus
sorunlu insanları çeken biri olarak, uğraşmaya değmez. yav he he diyip geçmek tek çözüm. bir an evvel başınızdan kovmaya çalışın o ortamdan hızla uzaklaşın tek tavsiyem. çünkü değmez yani gününüzü zehir ederler.