süt sıcak mı soğuk mu içilmelidir

diamond
Kimisi sicak sever kimi özelikle soğuk içer tercih meselesi ama ben şahsen ne soğuk ne sicak sadece Kahveli severim.
msln22
Hazır ambalajlı sütler ise soğuk tercih ediyorum. Organik Ne soğuk ne sıcak ılık olarak tercih ediyorum.
erkin
küçüklüğümden bu yana sıcak süt sevmedim, sevemedim. Nesquikle içerken falan anca öyle yani. Gerçi sıcak süte tepki olarak doğmuşum sanırım. anne sütü içmemiş hatta tatmamış birisiyim :) Soğuk süt adamdır. buz gibi kana kana içerim ancak sıcak sütten bir damla içemem
aczican
Ben sıcak içmeyi severim. Ama ne zaman içsem ekseri rahatsızlanırım o yüzden sık içmem ve hatta dışarı çıkınca nolur nolmaz diye yine çekindiğim oluyor
editexe1
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben ılık severim ama dediğim gibi kimisi soğuk sever kimisi sıcak sever kişiden kişiye değişir bu.
keyfkahyasi
Sıcak ve soğuk şekilde de ayrı ayrı içebilirim. Ancak sıcak içeceklere ayrı bir ilgim var, yavaş yavaş bir içeceği içip bitirmek bana zevkli geliyor.

Bundandır ki ısıtıp içmenin keyfi ayrıdır.
cicikus
Çok sıcak da çok soğuk da iyi değildir. Her şey için. Kaynar içmeyeceksin, biraz ılık iyidir. buz gibi süt de gaz yapar fena hemde. ama tabi bünyeden bünyeye de değişebilir belki.
jessica94
her şeyi kararında seven biri olarak ılık içmeyi tercih ederim. tadı daha hoş oluyor, bir de şeker atmadan sadece kakao tozu atıp içince çoğu içeceğe tercih edilen bir içecek oluyor bana göre.
belesci01
mevsimine göre değişir bence. yazın buz gibi içiyorum. kışın da sımsıcak hoşuma gidiyor. ikisinden birini seçemedim şu anda. sıcak da soğuk da içilir gayet.
nslhnynn
Kimileri sıcak kimileri soğuk sever ama ben sütü sIrak içmeyi severim . Bence sıcak daha bir farkı ve güzel oluyor .
braveheart
kiminden kimine değişir bu durum. ben genelde ılık içerim mesela. fazla sıcakta içemem sütü. soğuk halini bir kakaolu sütte seviyorum.
moon
Süt hem sıcak içilir hem soğuk içilir istediğin gibi içebilirsiniz sütü.ama süt bence sıcak daha güzel olur
julia12
Ben genelde sıcak severim sütü soğuk içemem. Soğuk süt olduğunda içmem yani. Süt ya yeni pişmiş olmalı benim için.