tesettüre uygun giyinmek

arslansevval
olması gerekilen bir giyim şeklidir ve bir çok hanım kardeşimiz de bu konuda çok dikkatliler bakıyorum da bir insana tesettür ne de güzel yakışıyor. bayanların tesettürü bu şekilde erkeklerin ise göz kapaklarındadır tesettür.
korucugamze
ben bazı tesetürlü insanlar görüyorum altlarında mini etek kafalarında başörtü . nasıl bir zihniyet var anlamış deilim . kapalı isen adam akıllı tesettürlü bir şekilde davran . davranamicaksanızda kapanmayın kardeşim ..
julia12
Aslında olması gerekn odur. Dinimizin emrettiği şekilde giyinmek gerekir fakat şimdi herşey moda olduğu için bu pekte mümkün bir şey değil.
nslhnynn
Tesettüre uygun giyinmek güzel bir şey. Ama bu herkesin kendisini ilgilendirir. Kimse karışamaz ve ya zorlayamaz
cicikus
yukarıdakilere kesinlikle katılıyorum. yani bi gerçekten kapalı giyinen var bir de saçma sapan kapanmış ama yüzü makyajlı saçı gözüküyor altında topuklu ayakkabı.. bunlara kapalı demiyorum ben zaten bunlar ayrı bi kuran var herhalde ona inanıyorlar sanırım. ayrı bi dünya bunlar. olması gereken hat görünmesin makyaj yok saç kapalı topuz abartmadan..
maryy
Bi tesettürlü bayan olarak elimden geldiği kadar uygun giyinmeye çalışıyorum. Zaten vücut ölçülerini gösteren hiç bir kıyafet tesettür kapsamına girmez.
nedenburadayim
Her şeyin yozlaştığı gibi kıyafetlerinde moda altında yozlaştığı bir zamandayız, her kes istediğini giymekte özgür sandığından kendini abes nedir, nerede ne giyilir bilemez oldu.
mavi kelebek
Ben çok çabalıyorum genellikle kapalı giyinmenin geniş koyurenkler olmadığını anlatmaya çalışsalarda biraz daralsa kıyafetim rahatsız oluyorum ben sürekli eleştiri almamdaki neden bu oluyor