tırnak törpüsü

mami35
metal tırnak törpülerinin tırnağa zarar verdiği söylenilmekte onun için kağıt tırnak törpülerinin tercihi uygun olacaktır.
cicikus
tırnaklara şekil veren bir alet diyebiliriz. türleri var. hatta bazısı böyle dört kenarlı oluyor. bi kere almıştım. bi tarafı biraz pütürlü diğer tarafı biraz daha az, diğer tarafı pürüzsüzleştirici falan değişik bir üründü. bu kozmetikçilerde bulabilirsiniz.
revindell
Bir manikürist olarak metal tırnak törpüsünün yanlış kullanımda zarar verdiğini belirtmek isterim.. Durmadan yapılan sürtme hareketi oluşturacağı ısı nedeniyle çatlamalara sebebiyet verecektir.. bu yüzden saniyelik aralar vererek soğuma sağlanmalı ve şekillendirmeye böyle devam edilmelidir.
revindell
Ayrıca kuaför salonlarında tırnak etlerini ittirmek için kullanırlar bu sivri ucunu en sinir olduğum şeydir.. Et itme aparatı diye bişey var öğrenin artık kurban olayım.. İşviçre çakısı gibi her işe kullanmayın
emily
Tırnak törpüsü tırnakları şekillendirmek için kullanılır. Onunla tırnaklara oval ve düzgün bir görünüm verilebilir. Metal olanlardansa kağıt tırnak törpülerinin kullanımı daha iyidir.