toplam entry sayısının başlık sayısının 3 katı olma durumu

msln22
Değerli vegasözlük yazarları, son zamanlarda sıkça sorulan bir soruya toplu cevap vermek için bu kısa duyuruyu yapıyorum.
Özellikle yeni gelen üyeler diğer entrylere daha az cevap verip fazla başlık açıyorlar fakat limitten fazla başlık açtıklarında artık başlık açma hakları doluyor.
Örnek veriyorum; Eğer 6 tane başka yazarların başlıklarına yazdığınız entry'niz var ise 2 tane başlık açma hakkınız oluyor. Kısaca 3 entry'den sonra 1 başlık açabilirsiniz. Önceden 5'ten Sonra bir başlık açılıyordu fakat sistem sonradan değişip 3 entry'den sonra bir başlık açma hakkı olarak düzenlendi.

Dipnot: Sistemin amacı diğer başlıkların da cevapsız kalmaması, üyelerin sadece başlık açmayıp diğer yazarların açtığı başlıklara da cevap vermesi için bu şekilde sistemlenmiştir. Böyle bir limit olmazsa sitede tüm başlıklar Cevapsız kalır, buna engel olmak için sistem böyle ayarlanmıştır.

Saygılar ve bol kazançlar.
angell
Ben de yeni üye olduğum zamanlar entry yazıp yazar olduktan sonra başlık açmaya başladım fakat bir süre sonra başlık açamadığımı fark ettim. sonradan öğrendim ki üç cevaptan sonra bir başlık açabiliyorum. Çünkü o sıralar çok aktif bir şekilde yazıyordum, şu an zaten sürekli cevap verdiğim için bir sürü başlık hakkım var diye düşünüyorum.
boss
Tesekkur ederım acıklamanız için anlamamıştım ne olduğunu acıkcası demin anladım üç entry yazınca baslık hakkı doğdu hemen yazdım 😉
sefan
Mantıklı aslında zaten konusuluyordu ben galiba hiç o sınıra gelmediğim için fark edememişim böyle bir kural olduğunu
lion
cevap ile başlık arasında 3 kat olması çok güzel bir özellik olmuş. çünkü bazı insanlar başlık fazla kazandırıyor diyerek olup olmadık şeylerle başlık açabilir. misal bir evde bulunan tüm eşyaların ismini başlık yapsa yine bir miktar kazanmış olur.
julia12
Ben zaten açmaya başlık bulamıyorum saçma sapan başlık açmakta da boş başlıklara yazıyorum bana daha mantıklı geliyor.
atyaka99
Başlık açmak o kadar zorlaştı ki bence yorumlara daha fazla puan verilmeli. Herkes başlık açmakla uğraşmamalı.
ambrossia
yani toplam giriniz 62, actiginiz basliklarin sayisi 21 ise 22. basligi acmak icin toplam giri sayinizi 63 e tamamlamaniz gerekiyor ki entry sayiniz basliklarinizin sayisinin 3 kati olsun. sanirim sozluk yonetimi tarafindan seri baslik acilmasin diye getirilmis
mai
Entrylerin sayısının birazcık bile artması açısından bu uygulama iyi oldu. Ben zaten ilgimi çeken başlıklara entry girmekten keyif aldığım için bir sorun yaşamıyorum. Ama sitede açılan başlıkların dolu dolu olması okuyucuyu daha çok çekecektir.
tusman
bende daha çok entry giriyorum başlık falan açmayı sevmiyorum ben zaten puan kazanmak için girmiyorum eğlenmek için giriyorum o yüzden entry giriyorum sadece.
rofnak
Bu uygulama gerçekten sözlük için iyi bir uygulama olmuş. Sonuçta yazmak için değilde para için gelenler sadece başlık spamlayacaktır. Bu da sözlüğün içeriğinin boş olmasına neden olur.
angelofmagic
Merhaba, ben de sözlüğe az önce üye oldum ve bu 3 cevap ile bir başlık açma kuralı çok mantıklı geldi. Umarım güzel konular hakkında hem bilgilendirici hem de eğlendiren başlıklarda birlikte oluruz :)
nedenburadayim
Ben önce entry girişlerini yapıyorum daha sonra da başlıkları açıyorum şuana kadar da sorun yaşamadım, böyle bir kuralın olduğuda iyi olmuş.
alfajoker
Yeni başlık açamayan arkdaşlar artık başlık açamıyoruz onun yerine gündemdeki grinlere yorum yapıyoruz yada gündemdeki girnler hakkında yazı yazıyoruz.
aydsl
Yeni bir üye olarak, mevcut başlıklara entry girilebilmesi açısından, oldukça mantıklı bulduğum kural/işleyiştir.
emn

Yeni üye olduğum için direkt paylaşım yapıyorum ben enteri başlık nasıl eklenir Onu bile bilmiyorum