toplam entry sayısının başlık sayısının 3 katı olma durumu

msln22
Değerli vegasözlük yazarları, son zamanlarda sıkça sorulan bir soruya toplu cevap vermek için bu kısa duyuruyu yapıyorum.
Özellikle yeni gelen üyeler diğer entrylere daha az cevap verip fazla başlık açıyorlar fakat limitten fazla başlık açtıklarında artık başlık açma hakları doluyor.
Örnek veriyorum; Eğer 6 tane başka yazarların başlıklarına yazdığınız entry'niz var ise 2 tane başlık açma hakkınız oluyor. Kısaca 3 entry'den sonra 1 başlık açabilirsiniz. Önceden 5'ten Sonra bir başlık açılıyordu fakat sistem sonradan değişip 3 entry'den sonra bir başlık açma hakkı olarak düzenlendi.

Dipnot: Sistemin amacı diğer başlıkların da cevapsız kalmaması, üyelerin sadece başlık açmayıp diğer yazarların açtığı başlıklara da cevap vermesi için bu şekilde sistemlenmiştir. Böyle bir limit olmazsa sitede tüm başlıklar Cevapsız kalır, buna engel olmak için sistem böyle ayarlanmıştır.

Saygılar ve bol kazançlar.
angell
Ben de yeni üye olduğum zamanlar entry yazıp yazar olduktan sonra başlık açmaya başladım fakat bir süre sonra başlık açamadığımı fark ettim. sonradan öğrendim ki üç cevaptan sonra bir başlık açabiliyorum. Çünkü o sıralar çok aktif bir şekilde yazıyordum, şu an zaten sürekli cevap verdiğim için bir sürü başlık hakkım var diye düşünüyorum.
braveheart
sınıra gelene kadar devam. çünkü ortada yazarlara verilmiş bir hak var. niye kullanılmasın. zaten çoğunlukla entry yazarım ben de. ki zaten bu olay iyi düşünülmüş. yazarları kontrol altında tutar. tekrar başlık açmak isteyen entry girer zaten.
msln22
Sanırım Braveheart yazar yanlış anlamış burada başlık açmayın demiyoruz. yeni gelen üyeler çok başlık açtıkları için başlık hakları bitmiş ve başlık açamıyorlar bunun için Mesaj bölümünde bilgi almak istiyorlar her birine Tek Tek cevap ve bilgi veriyorum bilmeyenler için de bu konuyu toplu mesaj olarak yeni Yazar olan bütün üyelere bir mesaj niyetine açılmıştır.:))
boss
Tesekkur ederım acıklamanız için anlamamıştım ne olduğunu acıkcası demin anladım üç entry yazınca baslık hakkı doğdu hemen yazdım 😉
sefan
Mantıklı aslında zaten konusuluyordu ben galiba hiç o sınıra gelmediğim için fark edememişim böyle bir kural olduğunu
lion
cevap ile başlık arasında 3 kat olması çok güzel bir özellik olmuş. çünkü bazı insanlar başlık fazla kazandırıyor diyerek olup olmadık şeylerle başlık açabilir. misal bir evde bulunan tüm eşyaların ismini başlık yapsa yine bir miktar kazanmış olur.
julia12
Ben zaten açmaya başlık bulamıyorum saçma sapan başlık açmakta da boş başlıklara yazıyorum bana daha mantıklı geliyor.
atyaka99
Başlık açmak o kadar zorlaştı ki bence yorumlara daha fazla puan verilmeli. Herkes başlık açmakla uğraşmamalı.