uykum var ama uyuyamıyorum

hllylmz
Saat 06.17 uykum var ama uyuyamıyorum ne yapmalıyım onu da bilmiyorum 3 saattir saz öğrenmeye çalışıyorum öğrenemiyorum çok değişik ruh halim var şuan
mavi kelebek
Bu ara bende çok kötüyüm uykum var uyuyamıyprum ders çalışmak istiyorum gözüm açılmıyo ve en kötüsü iftardan sonra hiç kalkacak halim olmuyor ve hiç yemek yememiştim gibi hissediyorum tek başıma olmadığıma sevindim😓😓😓
maryy
Stres ve depresyon kaynaklı da insan çok uyur ya da hiç uyuyamaz. Bu dönemlerde bir uzman desteği alınmalı. En azından rahatlatıcı ilâçlar sizin uyumanizi ve biraz daha kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
ayl
Ramazan ayı geldiğinden beri uyku düzenimiz değişti. Sahura kadar uyumuyoruz daha sonrasında uyuyoruz fakat sabah oluyor bu seferde sıcaktan bunaldığımız için uyuyamıyoruz. Çok saçma bir döngü yani.
korucugamze
Benimde uykum yok ama çok uyuyasın var . Ramazan ayında uyku düzenim çok bozuldu . Sahura kadar uyumuyorum . Ama uyumak da istiyorum .
arslansevval
şuan beni en iyi anlatan şey bu olurdu sanırım. uyuyamıyorum nedenini de bilmiyorum ben de zamanım boşa gitmesin diye uykum gelene kadar ders çalışayım bari :)
julia12
Benimde çoğu zaman başıma gelen durum. Genelde nöbetten çıktığım zaman uykum olur ama uykuya damakta güçlük çekerim. Bazen derim biri bişey anlatsada uyusam.