uzun boyluların yaşadıkları zorluklar

polyanna
1.73 boyunda bir kızçe olarak asla topuklu ayakkabı giyemiyorum. oysa ki çokta hoşuma gidiyor ama giyince kendimi kavak ağacı gibi hissediyorum. uzun boylulara yüksek topuk yakışmıyor.
angell
Ben o zorlukları pek bilmem çünkü boyum uzun değil fazla.Ama annem uzun boyundan şikayetçi biraz 1.84 veya daha fazla özellikle kıyafet alırken çok uğraştırıcı oluyor ve bulmadığımız zamanlar olabiliyor.
msln22
Uzun boylu olanların çektiği bir çok zorluklar vardır.kadın olduğun zaman daha da zor oluyor. güzel bir ayakkabı topuklu ayakkabı giyemiyorsun Çünkü boyun uzundur giydiğiniz zaman daha da uzun gösteriyor. Bunlardan biri de benim boyum uzundur diye hem elbise konusunda hem de ayakkabı konusunda baya zorlanıyorum...Bir de bunun yaşlılığı var kambur olma korkusu da bir hayli korkutuyor...
aradai
evde boyun yetmediği yerde destek kuvvet, raftan eşya alma , perde asma gibi, ben lisede basket oynarken boyu 1,60 olan bir arkadaşı savunma görevi bana verildi tabi benim boy 1,85 neyse çocuk turnikeye çıktı bende topu kesmek için peşinden zıpladım ama topu değilde az daha burnunu kesiyordum topa elimi savurdum direk elim suratında patladı , güney kore gibi boy ortalaması küçük olan ülkelere gidenler baya zorluk yaşabiliyorlar
cicikus
Benim bir arkadaşım vardı minibüse bindiğinde hep böyle notre dame kamburundaki o kambur adam gibi oluyor. Sığmıyorlar ve kafaları çarpıyor tavana böyle. Yurtdışına çıktığımda bi şef vardı o da ayaklarını uzatmıştı otobüsün koridoruna. Koltuklara sığamıyor tabi bacakları. bi tane de öyle bir bayan arkadaşım var o da ayakkabı bulmakta zorlanıyordu.
lion
Ahh uzun boylu insanlar bu dünyada ne çekmiyor ki kısa kapıdan geçerken boyunları eğerler, yüksek dolaplarda bulunan eşyalar ve perde takma işleri onlara verilir.
arslansevval
uzun boylu kadınların evet dediğiniz gibi topuklu giyememe gibi bir durumu var ama bence bu bir sorun değil ya ben de uzun boylu olmak isterdim çok da uzun değilim ama azıcık daha boyum uzun olsa iyi olurdu.