vega sözlüğün instagram hesabı olmaması

ambrossia
bence daha fazla reklam yapabilmek ve gecen haftaki teknik hata gibi durumlarda bilgi almak ve duyuru yapmak icin instagram hesabi acilsa iyi olur diye dusunuyorum.
seyman
kesinlikle böyle bir şeye ihtiyacımız var ama bu işi yapan kişinin işten anlaması gerekiyor. biraz profesyonelce olsa çok daha iyi olur. sosyal medya yönetiminden anlayan birileri geçmeli başına.
braveheart
olsa iyi olurdu tabi ama onu da yönetecek biri lazım derim. ben sık sık itenin reklamını yapmaya çalışıyorum. twitter'da hastaglere çok sık etiketlemeye, göndermeye çalışıyorum. üye olmasalar bile bağlantı tıklaması yapıp sitenin daha fazla tık almasını sağlamaya çalışıyorum. tabi benim çabamla da nereye kadar.

aktif olan arkadaşlar sitedeki reklamlara her gün 2 kere tıklarsa belki site gelirleri de bir nebze olsun artmasını sağlarsınız.
cicikus
Aslında olsa evet güzel olur. Ben de bazen site arada gözükmediğinde diyorum acaba çöktü bi daha düzelmez mi o kadar emeğimiz var diye ama orada bir hesap olsa bi şey olduğunda oradan öğrensek bence hiç fena olmaz.
nrgz
vega sözlüğün instagram hesabı olduğunu şimdi gördüm.
admin belki daha sonra bunu sitede paylaşacaktı sanırım.
hesabı görünce önce davrandım. burada rol çalıyorum :)

https://www.instagram.com/vegasozluk/

profilde sitenin linki olsa site için doğal ve kaliteli bir backlink olmuş olur.
tabii henüz yapım aşamasında olsa da fikrimi belirtmeden geçemedim.

not: reklamlara para kazanmak amacıyla bilinçli tıklamak ve tıklamaya teşvik etmek banlanma sebebidir.
Adsense botları , teknolojisi ileri düzeyde. sizlerin daha önceki reklam tıklama geçmişinizi biliyor.
İnternette ilginizi çeken reklamlara nasıl tıklıyorsanız sitede aynı şekilde davranın.
doğal olmayan tıklamalar banlanma sebebidir.
fati
vega sözlüğün bir instagram hesabına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. (demin baktım instagram hesabı bulamadım varsa aydınlatın beni ) burada en beğenilen yazıları instagram hesabında paylaşmak etkileşimi artıracaktır. tabii bu en beğenilen yazının sahibine de bir ödül vermek gerekir :). bu instagram hesabı hem daha fazla kişinin bu siteden haberdar olmasını ve daha fazla yazarın gelmesini sağlar hem de yazarlara bir motivasyon kaynağı olur.
asdqwqas
Çok mantıklı aslında. Dört bir koldan saldırmadan sayfanın aktif üye sayısı artmaz . Ben inanıyorum güzel yerlere gelecek bu site
julia12
Üye sayısını arttırmak için yapılabilir aslında ama şöyle bir şey var bu devirde herşey para olmuş yani grlselerre pek kimse kalmaz çünkü burası çok az kazandırıyor yani yazmak sıkıcı gelebilir.
msln22
Daha önce Vega sözlük Instagram hesabı olmaması hakkında başlık vardı, mesajlarınızı bu Başlığa taşıdım merak eden varsa bu başlık altındaki mesajlara bakıp Vega sözlük hesabını olup olmadığını öğrenebilirsiniz.