Vega sözlükte kopyala-yapıştır yasaktır

msln22
Merhaba Vega sözlük yazarları, Kopya içerik kullanmayın. Google'den başka sözlüklerden ve başka sitelerden kopya getirip buraya yapıştırmayın. lütfen arkadaşlar defalarca uyarı vermeme rağmen aynı şekilde devam edenler var. Başlıkları başka sözlüklerden veya sitelerden getirebilirsiniz fakat altındaki entry kopyalayıp yapıştırmayınız, Şimdi açtığınız başlıklardan altına kopyala yapıştır yapıyorsunuz o kopyaları sildiğimizde başlığınız çöp oluyor.başlığınızı kaldırdığımızdada hesabınızdan puan düşüyor. Bu sizin emeğinizin boşa gitmesine neden oluyor. Böyle ısrarla yapmanız yönetim görevlileride meşgul ediyorsunuz. Eğer ısrarla devam ederseniz uzaklaştırma cezası alacaksınız! Sizden ricam kendi emeğimizle bilginize yazın. bilgi başlıkları açtığınız zaman elbette internete bakabilirsiniz bilgi başlıkları tarih değişmez ancak içerik %40 aynı olması sorun yaratmaz. Onuda alıntı olarak belirtmeniz gerekiyor. fakat oradan aynısını kopyalayıp buraya yapıştırmayın lütfen. iyi akşamlar Bol kazançlar dilerim.:)
begekaya
Arkadaşlar buraya geliş amacınız para olmasın öncelik eğlenmenize bakın sonrası zaten gelecek eğlenin kafanıza göre takılın bide bakın bakiyenize ne kadar olmuş. Hemen geçiştirici cevap, kopyala yapıştır yapan üyeler cezalandırılmalıdır. Burda el emeği ile çalışanların hakkına girmeyelim.
ahmtkfl
Kopya içerik tamamen yasak fakat bazı başlıklarta alıntı kullanılması gerekirse sıkıntı yaratmıyoruz. Tüm mesajları kopya olan, her mesajı başka sözlüklerden kopyala-yapıştır olan mesajlara ise kesinlikle müsade etmiyoruz. Daha dikkatli mesaj yazıp içerik üretelim. :)
cicikus
Zaten kopya çok saçma. Kendi düşünceleri yok mu bu insanların, bazen garibime gidiyor. Kendi cümlelerinizle yazın. Bir bilgiyi okuyun onu yorumlayın. Yani bu çok zor bir şey değil bizden atomu parçalamamızı istemiyorlar.
braveheart
bende bunu anlamıyorum. konuyla ilgili hiç mi fikri olmaz bir insanın. bilgi içeren bir başlıksa önce gider bir bakarsın, sonra aklında ne kaldıysa kendince yazarsın. hatta biraz da kendi yorumun olur, yazar geçersin. sitenin para kazandırdığını duyup geliyorlar ya. hiç kuralları okumadan geliyorlar. hadi onu geçtim, şöyle bir ne var ne yok diye gezinirsin sitede, ne olduğunu anlarsın yani. kısa yoldan ve kısa bir zamanda para kazanmaya çalışmak bu olsa gerek.
paspartu
Şimdiye kadar bu konuda gösterdiğim tolerans iyice suistimal edildiği için bundan sonraki yaptırımlarımız daha sert olacaktır.
Bilgilerinize.