Vega sözlükte kopyala-yapıştır yasaktır

msln22
Merhaba Vega sözlük yazarları, Kopya içerik kullanmayın. Google'den başka sözlüklerden ve başka sitelerden kopya getirip buraya yapıştırmayın. lütfen arkadaşlar defalarca uyarı vermeme rağmen aynı şekilde devam edenler var. Başlıkları başka sözlüklerden veya sitelerden getirebilirsiniz fakat altındaki entry kopyalayıp yapıştırmayınız, Şimdi açtığınız başlıklardan altına kopyala yapıştır yapıyorsunuz o kopyaları sildiğimizde başlığınız çöp oluyor.başlığınızı kaldırdığımızdada hesabınızdan puan düşüyor. Bu sizin emeğinizin boşa gitmesine neden oluyor. Böyle ısrarla yapmanız yönetim görevlileride meşgul ediyorsunuz. Eğer ısrarla devam ederseniz uzaklaştırma cezası alacaksınız! Sizden ricam kendi emeğimizle bilginize yazın. bilgi başlıkları açtığınız zaman elbette internete bakabilirsiniz bilgi başlıkları tarih değişmez ancak içerik %40 aynı olması sorun yaratmaz. Onuda alıntı olarak belirtmeniz gerekiyor. fakat oradan aynısını kopyalayıp buraya yapıştırmayın lütfen. iyi akşamlar Bol kazançlar dilerim.:)

En son girilen entry için bunu eklemek istiyorum nasıl tespit ediyorum bu sitede kopya içerikleri hepsini ben tespit ediyorum, Evet zor oluyor fakat imkansız değildir, kopyaları tespit ettiğim zaman siliyorum gerekçe olarak nereden aldığını da belirtiyorum gözümden kaçan olursa da mutlaka bir yerde yine karşıma çıkar:)) Bir de cezasını söyleyelim kopya içerik hakkında uyarı alıp da dikkate almayan ve devam eden yazarlarda hesabı banlanıyor.
begekaya
Arkadaşlar buraya geliş amacınız para olmasın öncelik eğlenmenize bakın sonrası zaten gelecek eğlenin kafanıza göre takılın bide bakın bakiyenize ne kadar olmuş. Hemen geçiştirici cevap, kopyala yapıştır yapan üyeler cezalandırılmalıdır. Burda el emeği ile çalışanların hakkına girmeyelim.
ahmtkfl
Kopya içerik tamamen yasak fakat bazı başlıklarta alıntı kullanılması gerekirse sıkıntı yaratmıyoruz. Tüm mesajları kopya olan, her mesajı başka sözlüklerden kopyala-yapıştır olan mesajlara ise kesinlikle müsade etmiyoruz. Daha dikkatli mesaj yazıp içerik üretelim. :)
cicikus
Zaten kopya çok saçma. Kendi düşünceleri yok mu bu insanların, bazen garibime gidiyor. Kendi cümlelerinizle yazın. Bir bilgiyi okuyun onu yorumlayın. Yani bu çok zor bir şey değil bizden atomu parçalamamızı istemiyorlar.
paspartu
Şimdiye kadar bu konuda gösterdiğim tolerans iyice suistimal edildiği için bundan sonraki yaptırımlarımız daha sert olacaktır.
Bilgilerinize.
neslicanky
Şu platformda yapılması en saçma şeydir diye düşünüyor amaç burda zaten kendi düşüncelerimiz değil mi? Herhangi bir konuda alan dışı dahi olsa ufak bir fikre sahiptir herkes diye düşünüyorum.
nslhnynn
Bilimsel olarak bir seyler bilmeni gerektiren bir yer değil ki kopyalansın bir şeyler. Daha çok kişisel görüşlere dayalı
ogi
Arkadaşlar eğer bu şekilde kopyalayıp yapıştırarak kendinizden bir şey katmayarak bu uygulamayı kullanıyorsanız hiç kullanmayabilirsiniz lütfen kendinize ve zihninize biraz güvenin
tusman
emeğe saygı olması gerektiğinden dolayı olması gerekn bir olay zaten. kopyala yapıştır yaparak para kazanmakta pek helal sayılmaz bu arada.
editexe1
Kopyala yapıştır yapmak mı?! Cidden bunu yapanların yaptığı ayıp ctrl+v ctrl+c ne kadar kolaymış böyle şeyler yapmayın lütfen bunun cezası verilemez çünkü nasıl tespit edilecek.
serbestyazar
İki kelimeyi bir araya getirememek de acı bir şey olsa gerek. Acıyorum böyle insanlara. Hiç mi aklın fikrin yok arkadaş? Hiç mi düşünemiyorsun ? Hadi düşünemiyorsun tamam o zaman yazmazsın bu anlaşılır. Ama başkasının fikrini kopyalamak ( ki bu düpedüz çalmak ) hırsızlık değil de nedir ?
sozonemi
Bir İnsan Kendi Fikirleri Dururken Neden Bir Başkasının Fikirlerini Paylaşmak İster Anlamıyor Sende'de Zeka Diye Birşey Var Kafanın İçinde Dursun Diye Değil Onu Kullanman Lazım Diye Orada Duruyor (CTRL+C ve CTRL+V) Yaptıktan Sonra O Beyni Kullanmaya Hiç Gerek Yok...
120
Başkanların fikrilerimi çalmak demek
Kendi fakirlerini dile getirememe eksikliği var demektir
eminbaba
Kopyala yapıştır demek , başkasının yazısını ,düşüncesini ve bilgilerini yorumsuz kendine özgü olmadan alıp kullanmaktır. Bilgili olun ve cümleleri kendiniz derleyip ona göre bir cümleler kullanıp yorum yapın.
lodge
İçinden geçeni yazsan belki daha iyi olcak ama alıntı yapınca bişey degişmiyor mesela bu yazıyı kopyladın hem yasak hemde özgüvenli bi şekilde içinden geceni yaz Teşekürller bunu okuduğun için. :)
0 /