vegasözlük gizlilik politikası

vegasozluk
© Copyrigth 2019 vegasozluk.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim, video ve röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları vegasozluk.com'a aittir.

vegasozluk.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar sorhadi.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

vegasozluk.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. vegasozluk.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kullanıcı, vegasozluk.com'da yer alan sorulan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili ürüne ilişkin vegasozluk.com'un maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde vegasozluk.com'da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.