vegasözlük kullanımı eski konu

vegayonetim
s: vegasözlük'e nasıl kayıt olabilirim?
c: https://vegasozluk.com/uye/kayit adresinden kayıt olabilirsin. kayıt olmak için, kendine bir nick seçmelisin. nick içinde büyük harf kullanamazsın. bu konuda daha dikkatli ol :)

kayıt işlemini tamamladıktan sonra, kayıt olurken bize verdiğin e-posta adresine onay mail'i yollayacağız. onay işlemini tamamladıktan sonra hesabına erişebilirsin.

s: sözlük'e kayıt oldum ancak onay mailim gelmiyor, ne yapabilirim?
c: gönderdiğimiz mail spam kutuna düşmüş olabilir. ilk olarak spam kutunu kontrol etmeni öneriyoruz.

s: nick'imi değiştirebilir miyim?
c: maalesef nick değişimi yapılmamaktadır.

s: sözlükte nasıl başlık açacağım?
c: (bkz:başlık açmak)

s: entry nasıl girilir?
c: sol tarafta açılmış olan yada boşluk bölümünde arayıp bulduğunuz başlığın altına tanımınızı girip gönder diyerek bunu başarabilirsiniz.

s: her entry girdiğimde ya da her başlık açtığımda ücret alacak mıyım?
c: entrynizin içeriği 75 harf ve üzeri ve açacağınız başlıklar mantıklı olduğu takdirde evet.

s: bkz,gbkz nasıl vereceğim?, spoiler nasıl vereceğim?, sözlüğün yazı editörü nasıl?
c: (bkz:sözlük yazı editörü kullanımı)

s: yazar arkadaşım silgimi çaldı, saçımı çekti, bana kaka sözler söyledi kime şikayet edeceğim?
c: karşılaşabileceğiniz bu durumlarda kişinin profiline girip engelleyebilirsiniz. sözlük yöneticisi (yazar:sikayet) e bilgi verebilirsiniz. en yakın savcılığa ekran görüntüsü alıp müraacatta bulunabilirsiniz.

vega sözlük yönetiminin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

s: yazarların özel mesajları, bilgileri, adresleri kullanılıyor mu?
c: özelinize saygımız sonsuz. bilgileriniz yasal çerçeve dışında kullanılmıyor.
1
yamaguchigumi
mükemmel olmuş, bu ortam iyidir. tebrik ediyorum siz kurucuları ve yine eklemek istiyorum, dilerim herkes seviyeli ve kaliteli katılım sağlar.
4
pilot
Saçma sapan başlıkların açıldığı bir platform gibi. İlerleyen zamanlarda nasıl olur bilinmez
muratd
Girdilerin ucreti niye bu kadar düşük bir girdinin en az 10 kr. Olması lazım.1 kr. Bike değil. Burayı anca böyle beslersiniz yoksa kaybolur gidersiniz kimse uğraşmaz..
captbro
puan toplamak ve ne kadar puan topladığımızı nasıl topladığımızı anlayamadım keşke açıklayıcı yazılar bulunsa bunlarla alakalı
quatis35
Siteye yeni gelen arkadaşlara ; Hoşgeldiniz.
Anladığım kadarıyla çoğu gelen kişi siteden para kazanma isteğiyle geliyor ama bilin ki bu öyle bir site değil.Tabiki bir gelir elde edersiniz fakat küçük bir ek gelir olarak düşünün.Gördüğüm kadarıylada bir çok insan para kazanmak için saçma sapan boş entryler giriyor,siz yapmayın!

Ayrıca Şahsen kendi görüşüm ekşisözlüğün bir farklı versiyonu ...
0mete0
Vega sözlük kullanımı yeni başlayan arkadaş lar için şunları diyebilirim uygulama basit bir işeyisişi var siz belli konularda paylaşımlar da bullunuyosunuz bu konu insanlar tarafından beğenilirse para kazanıyorsunuz...
1omurlkmisafir
Bazı arkadaşların anlamadığını düşünüyorum. Çünkü anket tarzı başlıklar açmıyorlar, kişisel sorular sorarak başlık açıyorlar. Örnek verip de insanları fişlemek istemiyorum ama buradaki bazı üyeler olayı yanlış anlamışlar gibi. Zaten o tür başlıklara ödeme de yapılacağını sanmıyorum. Sitede görüntü kirliliğinden başka bir şey olmuyor.
Yönetici arkadaş bu düzensizliğe eminim ki dur diyecektir.
patatestarlasi
Bu entryim neden silindi ? Fikrimi belirttim sadece tekrar belirtiyorum ve silerek doğruluğunu destekliyosunuz. Moderatörün hoşuna gitmeyen hiçbişey yazamazsınız burda silinir
1
protectorate
Öncelikle böyle bir sözlük açanlara teşekkür etmek istiyorum. Bu siteye saçma sapan laf söyleyenler önceliğiniz para olursa saçma sapan işler yaparsınız normal kullanın olursa para kazanırsınız zaten. Bazı şeyleri oluruna bırakmak gerekiyor bence .
1omurlkmisafir
Bu sitenin kullanımını pek kimse anlamıyor bence. Nasıl ki eksisözlükte herhangi bir başlığa xxxxx olmalı bence gibi saçma bir içerik yazılamıyorsa buraya da üç kuruş kazanmak için alakasız içerikler girilmemeli.
Yazarlar biraz daha dikkatli olmalılar. Üç beş kuruş için birkaç kelimelik yazı ne size ne de sözlüğe kazandırır.
jadezro
Hem yazarların hemde okuyucuların yararına olan başlıklara onay verilmeli.
Biraz daha kendimizi aşmamız gerekiyor.
0 /