Virüsten korunmak için aşı olmanın tek başına yeterli olmaması

fikir61
Yapılan araştırmalar 2 toz aşı yapılsa ile 2 3 hafta dikkatli olması karantina sürecine dikkat edilmeli hastalık gecse ne tür hasar bıraktığı konusunda araştırmalar devam etmektedir. Yani iyileşmek hastalıktan kurtulurum. Artık daha olmayacak demeniz için geceli sebebi değil
serbestyazar
yeterli olduğunu düşünmüyorum ki yeterli olsaydı da şu an o kadar doz aşı uygulandığı halde vaka sayıları bu denli çok artmazdı diye düşünüyorum.
esrasmsk
Şuana kadar korona olmamış hatta test bile olmamış birisi olarak söylüyorum ki temizliğe ve mesafeye önem gösterildiği sürece aşıda yeterli olacaktır.
bisaniye
Aşı olup virüsü çok çok ağır bir şekilde geçiren insanları görünce emin olduğum şey hiçbir şekilde tedbiri elden bırakmamak gerektiği. Mesafe ve temizlik kurallarına uyulmadığı sürece verilen tüm emeklerin çöpe gideceğini düşünüyorum.
mell
bence yeterli değil olsaydı eskisinden daha çok va sayısı olmazdı diye düşünüyorum . belki yeterince yapılmadığı içinde olabilir. ama bu konuda çok fazla bilgi eksikliğimiz olduğunu düşünüyorum.
professor
hepimiz biliyoruz ki aşı olmak yeterli değil çevremizde aşı olduğu halde hala hastalığa yakalanan bir çok insan var
mell
yani olsaydı bu kadar çok hızlanmazdı ölümler. eskisinden daha çok ölüm olmaya başladı. bi yerlerde bir yanlışlık olduğu kesin