yaratıcı fikirleri olan insanlar

arslansevval
bu insanları her zaman hayretle izlemişimdir çünkü hemen hemen bir çok konuda çok güzel ve yaratıcı fikirleri oluyor ve nasıl bu şekilde yaratıcı olabiliyorlar onu da anlamış değilim galiba bir yetenek ki bu şekilde yaratıcı fikirler ortaya sunabiliyorlar.
asdqwqas
Ne güzel üretmeyi düşünmeyi severler . Akıllarını gerekli şeyler için kullanırlar . Yoktan var etmek yada olanı geliştirmek kadar zevkli bir şey var mıdır
cin
Hayranlık duyduğum insanlardır. Ülkemizinde böyle insanlara çok ihtiyacı var. Ama malesef ülkemizin eğitim sistemi yaratıcılığı öldürüyor. Matematik yapamayan biryere gelemiyor.
msln22
Yaratıcı fikirlere sahip olmak insanın elindedir. Yaratıcı fikir sahibi olmak o kadar kolay değildir. emek sarf etmek gerekiyor. Yaratıcı fikir sahibi olmak için her şeyi merak etmek, araştırmak, öğrenmek bunu kendine bir alışkanlık haline getirecek ve Meraklı olacak ki araştıracak ki yaratıcı fikirlere sahip olsun.
evvalim
bu tarz insanlar girişimcilik işlerinde gayet de başarılı olurlar çünkü bir çok yaratıcı fikirleriyle ortaya sundukları şeyler inanların dikkatini toplar ve bu şekilde de başarılı bir girişimci olabilir.
fikir61
Yaratıcılık bir düşünme süreci ve de azmin zaferidir tasarlamak hayata gecirmek ve başarmanın sonucubu getiriyor her insanın bir yeteneği olduğuna göre yapamamız gereken bizdeki gizli olanı ortaya cıkarmaya çalışmak