confessions

arslansevval

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 2185
  2. takipçi 52
  3. puan 53745
  4. kazanç 2,7226 TL

kerpiç ev

julia12
Biz köydeyken kerpiç ten yapılan evde otururduk kış gelmesini hiç istemezdim çünkü ev sürekli akardı. Her yağmur yapmasında evde her yere leğen koyardık.

ilk randevuda heyecanlanmak

fati
zaten heyecanlanmıyorsan o kişi senin için çok da önemli değildir. son derece normal bir durumdur ve ileride hatırladıkça yüzünüzde güzel bir gülümseme bırakır. Tavsiyem (her ne kadar haddim olmasa da ) ilk randevunuzu yaptıktan sonra o günü, o gün ki düşüncelerinizi, hayallerinizi anlatan bir günlük tutmanız. bir gün bir yerlerde karşılaşırsanız bu yazdıklarınızla anlatamayacağım kadar güzel hisler sizi bekliyor olacak. utanma, heyecan, gülümseme, gülme ortaya karışık güzel bir vakit olacak sizin için.

boşluğu başkasıyla doldurmak

belesci01
çoğu kişi aslında yapar bunu. artık hayatında olmayan birinin yarattığı boşluğu başkalarıyla doldurmaya çalışır. hatta bir süre doldurduğunu da düşünür. ancak kişi sadece kendini kandırıyordur. bence kimsenin boşluğu başkasıyla doldurulmaz.

adalet istiyoruz

korucugamze
Bir annenin kızının gözü önünde öldürülmesi ve kadın hâlâ hayattayken çevredekilerin sadece kamerayla çekmesi.
Bir kadını kocası veya sevgilisi öldüresiye dövüp kadirin kurtarması ve 12 buçuk yıl hapis alması. ( kadir şeker )
Bir kıza,kadına tecavüz edip ya para cezası ya da 2 3 ay hapis cezası alması.
Bir kadın öldüresiye dövülürken kocasını öldürüp ama yine de ona şiddet uygulaması göz ardı edilip hapse girmesi.
Mahkemelerde sadece giyime kusama göre yargılama istemiyoruz tecavüz eden adam mahkemeye takım elbisey ve kravatla geldi diye onun cezasi az uygulanmamalı.
Adelet nerede?

çok geç uyumak

korucugamze
Benim sevgilimle ve ailemle aram biraz bozuk olduğu için gündüzleri telefonu elime alamıyorum . Gece yatınca alabiliyorum . Ve normal olarakta telefonda oynadığım için oyalaniyorum . Bir bakmışım sabah oluyor. Ama uyku düzeninize dikkat edin . Benim gibi olmayın.

yasak elma

lady
absürd ve ahlaksız bir televizyon dizisi. ilişkiler açısından kimin kim ile olduğu hiç belli değil. keşke düzgün şeyler yapsalar da ailecek oturup izlesek.