confessions

asdqwqas

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 346
  2. takipçi 10
  3. puan 9905
  4. kazanç 7,8736 TL

online dersi zamanında açmamak

asdqwqas
Ülkede ne yolunda gidiyor ki eğitim doğru düzgün gitsin? İşini iyi yapan öğretmenleri tenzih ederek online derse evinden girmek bile kimi öğretmene zor geliyor. Atanmayı bekleyen, işini yapmak için can atan onca öğretmen adayı varken böylelerini görmek çok üzücü.

fake hesap açma nedeni

asdqwqas
Herkesin illakş fake hesabı oluyor. Eski sevgili öldü mü, kiminle, acı çekiyor mu diye ara ara girip bakmak için kullanıyoruz. Zamanında çok sağlam bir fake hesabımdan sevgilimi işletmiştim şerefsiz yemi yiyip fake hesabıma yürümüştü .

uzun boy sınırı

asdqwqas
Tamamen genlerle alakalı bir durum. Boy ortalaması kısa bir aileden dalyan gibi uzun boylu çocuklar olmasını beklememek gerekiyor. Kadınlarda 1.68 , erkeklerde 1,80 üstü olanlar benim gözümde uzun boylu kategorisine giriyor

cinci hoca hem kadına hem kocasına tecavüz etti

asdqwqas
Haberin özeti şöyle ki; içine cin kaçtığını düşünen kadın hocaya gidiyo hocada cini çıkartması için birlikte olması gerektiğini söylüyor ve kadına tecavüz ediyor. Kadın eve gidip kocasına durumu anlatıyo kocasıda hocaya gidip içindeki cini çıkartmasını isteyince hoca bide kocasına tecavüz ediyor. Sonra karı koca karakola gidip şikayetçi oluyor.

Bu insanlar beynini mi aldırdı napıyosunuz manyaklaştınız iyice. Flash tv deki saçma kurgular gibi ne kafası yaşıyosunuz ya

virüs varken kalabalık otobüse binmek

asdqwqas
Allaha emanet yaşıyoruz resmen. Bazen durakta beklerken çok kalabalıksa bir sonraki otobüsü bekliyorum ama düşününce buda çözüm değil kim bilir benden önce yada benimle birlikte kaç virüslü kişi otobüse bindi . Mümkün olduğunca dokunmadan yolculuk ediyorum . Maskemi korneama kadar çekiyorum. Yol boyunca 2-3 kere dezenfektanlanıyorum. Artık tedbir bizden tevekkül Allahtan

oğlunun sünnet derisini paylaşan anne

asdqwqas
Twitterda gördüğüm ve şaşkınlıktan dumur olduğum olaydı. Bir anne oğlunun sünnet olduğu deriyi abuk subuk yazılarla neden paylaşır ki? Böyle insanlar asla eğitilmez. Böyle tipler oğlum göster amcalara pipini, aslan oğlum, erkek çocuğu şunuda yapar bunuda yapar diye diye sorunlu iğrenç bir nesil yetiştiriyor sonra topluma zararlı bireyleri haberlerde izlemek zorunda kalıyoruz.

numara komşuluğu

asdqwqas
Çok saçma . İnsanları tacize girer bu olay. İnşallah trend olmadan yok olur gider yoksa savcılığa suç duyurusuna kadar ulaşabilecek bir konu olur. Hiç tanımadığın insana sırf numaranızın bilmem kaç hanesi aynı diye mesaj atılıp aranılır mı ?

babaya sigara içtiğini itiraf etmek

asdqwqas
Çok gergin bir andı. Moralimin bozuk olduğu bir dönemde babam gelip sen sigara içiyomuşsun öyle duydum demişti yok ya ayda yılda arkadaş ortamında 1-2 tane içiyorum demiştim moral bozukluğumdan üstüme gelmemek için çok kızmamıştı . Şimdi herkes içtiğimi biliyo odama girince paket gözlerine girecek şekilde ortada duruyo ama onların yanında hiç içmedim .

havalı istifa sözleri

asdqwqas
En son bıraktığım işte yönetici bozmasına 90. dakikaya geldik neyi zorluyoruz maç bitti gidiyorum ben diyip işi bırakmıştım. Aslında ağzını burnunu kırıp sayıp sövüp çıkmak istemiştim ama son maaşımı alamam diye yapamamıştım :)
0 /