confessions

atyaka99

Gümüş Üye - Yazar

  1. toplam giri 4563
  2. takipçi 57
  3. puan 118069
  4. kazanç 11,8545 TL

yağa zam geldi

atyaka99
Çok değil iki ay önce 41 liraya aldığım bu yağı bu gün 70 liraya aldım. Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum diye her yere baktım araştırdım. Haberlerde de %55 zam geldi dedi ama %55 den fazla değil mi? Ne olacak halimiz.

kazanç kapısı

atyaka99
Uzun zamandır yoktum zira diğer mecralarda para kasıyordum :))) hala zengin olamadım ama az emekle gene de bir şeyler kazanabildim. Artık internet gün geçtikçe daha fazla kazanç sağlamaya başlıyor ama bu sefer bilgisayar ve pc başında esir kalıyoruz.

doların uçusu devam ediyor

atyaka99
Doların neden çıktığını bilmeyen bazı insanlar. Dolar benim için demir den farkı yok diyor ama bilmiyor ki sütten, yumurtaya, ekmeğe kadar, doğalgaza kadar bir çok şeyin üretim maliyetleri dolarla. Zira hammadde üretimi yerli değil. Dışarıdan alınıyor. Hayvan yemi, gübre, tokum falan derken dolar yükseldikçe ikarnıma ağrılar giriyor ama benim için demirden farksız diyene ne diyeyim bilmiyorum.

dondurmanın kaşığı 12 lira

atyaka99
İstanbul Arnavutköyde Girandola dondurmacısında bilmeden dondurma aldık. Bir kaşığı 12 liraymış. Alıp yedikten sonra fark ettik ancak muhteşem ötesi bir lezzet vardı. Parası olana tabi de üzüldüğüm konu bu tadı artık topu 3 lira olan dondurmalarda arayacağım.

muşta

atyaka99
Satılması ve bulundurulması suçtur. Zaten bunu bulunduran kişinin de zihniyeti bellidir. Buna ihtiyacı olmak demek oldukça çalkantılı bir hayata sahip olmak demektir.

rüyada yorulmak

atyaka99
Eğer çok zor zamanlar yaşadıysanız ve haksız yere bir takım kayıplarınız olmuşsa bundankurtuldum sanıyorsunuz ama rüyalarda aynı konularda devamlı olması istediğiniz gibi mücadele ediyorsunuz. Sonuçta beyin dinlenemiyor. Kabusların başka bir şekli sanırım. Devamlı rüyalarda mücadelede bulunmak.

fuşya rengi

atyaka99
Valla biz erkekler için sadece 7 renk vardır birde bunların bazı karışımları bunun dışında renkleri tanımıyoruz. Windowas'un 16.000.000 rengi kadınlar için tanımlamış.

yazar takıntısı

atyaka99
Daha önceden duymuştum bazı kitap okuyanlar bazı yazarlara takıntı yapıp onun bütün kitaplarını okumaya çalışıyorlarmış. Bir tür hayranlıkmış. Dan Brown ve Tess Gerritsen kitapları ben bu etkiyi yaptı galiba başka bir şey okuyamıyorum şu sıralar.
0 /