confessions

beysa

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 284
  2. takipçi 26
  3. puan 4737
  4. kazanç 3,7655 TL

iş yerlerinde deneme süresi

beysa
Bir işe başladığınız zaman adaptasyon süreci oluyor . Bu süreçte de işverenler işe adapte olup olmadığımızı yada öğrenme bu işi yapabilme yeteneğimizi gözlemliyor . Bu süreyi sektör veya iş verenler belirliyor.

kapıyı kilitledim mi kilitlemedim mi tereddütü

beysa
Bir psikoloji merkezinde asistanlık yaptığım sırada bu durumu yaşardım hep . Her zaman listeleri ve randevuları hazırlayıp en son çıkardım . Yolu biraz yarılayınca kuşkular başlardı acaba kiyetledim mi şurayı kapattım mı kontrol ettim mi diye ya geri dönerdim yada kendimi eve kadar ikna etmeye çalışırdım .İçim rahat etmezse evden gider bakardım .

gözlüklü insanların maske kullanmada zorlanmaları

beysa
Gözlüklü birisi olarak bu pandemi döneminde çok sık yaşadığım sorunlardan birisi .Nefes alıyorum maske geriliyo nefes veriyorum gözlük camları buharlaşılor her nefes alışverişte bu durum yaşanıyor. Aşırı sinir bozucu . Maskeyi takmazsam tehlikeli gözlüğü takmazsam göremiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️

birbirine benzemeyen ikizler

beysa
Bir ikiz ablası olarak yazıyorum .Onları biz dahil kimse onları birberine benzetamez çok zıt karakterli iki insanlar. Biri sinirli biri sakin biri neşeli diğeri kasvetli asla ruh halleri tavırları düşünceleri birbiri ile örtüşmez aksine her konuda zıtlaşır kavga ederler.
0 /