confessions

korucugamze

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 539
  2. takipçi 18
  3. puan 9287
  4. kazanç 7,3824 TL

önü açık meslekler

korucugamze
Bir çok insan okuyor ama . Bazı insanlar okusa bile bir meslek edinemiyorlar . Önü açık bir meslek seçmiyorlar . Mesela şu covidden dolayı sağlık alanlarının önü baya açıldı . Ve bir-çok mesleğinde önü açık . Sonunda yapabileceğiniz. Calisabilceğiniz meslekleri seçmek daha mantıklı geliyor bana .

seboreik dermatit

korucugamze
Adını sıklıkla duyduğumuz bir deri hastalığıdır. Halk dilinde egzama olarakta bilinir . Gözle görülebilen ve oldukça belirgin belirtilere sahiptir . Nedenleri arasında stres gösterilir .

halet-i rhiye

korucugamze
Farsçadan dilimize geçen " ruh hali " anlamına gelen, 'o an içinde bulunan ruhsal durumu ' anlatan sözcük . Allah halet-i rûhiyemize iyi gelen insanlar çıkarsın karşımıza . Sanırım bu zamanlarda ihtiyacımız olan en güzel dua bu .

karabaş çayı

korucugamze
Karabaş çayı beyindeki kılcal damarları açar ve baş ağrısını giderir.
Ibni sina bu ota kafa süpürgesi adını vermiştir, beyindeki damarları rahatlattigi için bu adi vermiştir .

ergoterapi

korucugamze
Ergoterapi başta otizm, epilepsi , dikkat eksikliği ve hiperaktive gibi psikiyatri hastalıklar olmak üzere daha bir çok hastalığa bakmak için kurulan bir sağlık merkezidir.

hridayeş

korucugamze
Hayatın boyunca ayrılamayacağın , yanımdayken huzur bulduğun , herşeyden çok sevdiğin kişi , can parçan. Demektir .
Anlamı çok güzel ama söylemesi sor bir cümle.

alonot sitesi

korucugamze
Alonot google'den gireriz . Ve bütün sınıfların ders notlarını bu sitenin için de hepsi vardır. Isterseniz de on-line testler ,denemeler felan da çözebiliyorsunuz. Çok güzel ve çok faydalı bir site . Tavsiye ederim

tuvalet elbisesi

korucugamze
Sjsjssj ben bi zamanlar tuvalet giycem deyince normal tuvalet anlıyordum begersem bir elbiseymiş . Dügunlerde bütün sorunumuz da bu elbise bulamamak. Düğün olmasa bütün beğendiğimiz elbiseleri buluruz ama düğün zamanı hiç bir elbise bulamıyoruz .
0 /