confessions

msln22

Altın Üye - Moderatör

  1. toplam giri 9631
  2. takipçi 126
  3. puan 416114
  4. kazanç 2,7742 TL

saatlerce konuştuğun kişi

msln22
Saatlerce konuştuğum kişi her zaman yanımda olan eşimdir.:) Bunun dışında da bu pandemi döneminde saatlerce hiç sıkılmadan konferans kurarak konuştuğum kişiler ablalarım. Bazen o kadar konuşuyoruz ki Telefonun şarjı bittiği zaman farkına varıyoruz zaman ne kadar çabuk geçmiş.

sosyal medyadan akrabaları engellemek

msln22
Sanırım bu durum birçok insan da mevcuttur akrabalar insanın açıklarını aramaya çalışıyor. Paylaştığın bir fotoğrafı bile olay edecek akraba tipleri var. Bu nedenle de her akraba olmasa da bazı akrabaların mutlaka engellemesi gerekir:)) en küçük bir olayı sanki kabahatmış gibi anlatanlar vardır.

radyo tiyatrosu

msln22
Çocukken Babamın çok eski antika radyosu vardı, Pazar günleri saat 12'de perşembe günleri de akşam 9 buçukta radyo tiyatrosu vardı, televizyon kadar olmasa da o zaman radyo tiyatrosu dinlemekte güzeldi.

şeytan tüyü

msln22
Şeytan Tüyü ne kadar TDK sözlüğün çıkardığı anlama göre kendini sevdirmek ise, Ben böyle düşünemiyorum, adı üstünde Şeytan kim şeytanı sever ki? çünkü şeytanlığıyla Ortalığı karıştırır. kötülük yapar nsanları Yoldan Çıkarır, kafaları hep kötülükle çalışır, İnsanın başına ne geliyorsa kafasındaki kurduğu planladığı şeytanlıktan gelir.

yazmaya bir şeyler bulamamak

msln22
Eğer konu insanın ilgisini çekerse konu hakkında bilgisi veya düşüncesi varsa rahatlıkla yazabilir. Fakat konu hakkında bilgi yoksa veya herhangi bir yorum yapmak içinden gelmiyorsa Bence yazmak için o kadar kendini zorlamamak gerekiyor. Çünkü insan bir şey yaptığı zaman içinden girmelidir.

benzer başlıklar duyurusu

msln22
Değerli Vegasözlük yazarları, yeni gelen ve yeni Yazar olan üyeler için kısa bir duyuru yapmak istiyorum. Bir haftadır yeni Yazar olan üyeler sürekli sitede olan aynı başlıkları açıyorlar, açtığı 5 başlıktan ikisi daha önce sitede olan başlıklardır. daha önce sitede açılmış olan başlıkların aynısını açmak yasaktır. lütfen başlık açtığınız zaman açacağınız başlığın sadece anahtar kelimesini yazarak araştırın, eğer aynı veya aynı anlam Taşıyan başlık varsa lütfen sizden ricam açmayınız, Eğer yoksa kendi başlığınızı oluşturabilirsiniz,
Herkese iyi geceler ve bol kazançlar.

pistantrofobi

msln22
Entrysi silinmiş veya hesabı bantlanmış bir başlık bana ait değildir.

pistantrofobi insanların küçükken yaşadığı travmalar ve olumsuzluklar yüzünden artık hiç kimseye güvenmiyor. Güven duygusunu kaybetmiş durumdadır ve bu durum önüne geçilmezse psikolojik sorunlarda yaratabilir.

nefret aşka dahildir

msln22
Nefret aşka dahil değildir. Nefret aşktan daha güçlü bir duygudur, benim düşüncem şöyle nefret kin ile beslenen bir duygudur. Aşk ise sevgi ile beslenen bir duygudur. ikiside de birbirinden farklı ve birbirinden uzaktır.

için için ağlamak

msln22
Bazen İnsanın kafasındaki çıkmayan sorunlar olduğu zaman kimseye göstermemek için içinde ağlar dışarıya farketirmez. Çünkü insan sizin derdinizi bildiği zaman Eğer dostunuz ise sizin için üzülür, sizi sevmeyen ise sevinir diye insan pek fazla kimseye belli etmek istemez.

ne yapsan yaranamamak

msln22
Kimseye yaranmak için bir şeyler yapmayın, yaptığınız kalırsınız. Çünkü İnsanoğlu siz onlara ne kadar fedakarlık yapsanız da umurlarında bile değil. Eğer birini iyilik yapıyorsanız sadece içinizden gelerek yapın yaranmak için yapmayın. çünkü hiçbir faydası yoktur.

küpeli erkek

msln22
Bir erkeğin köpeyi takıp takmayacağını sadece kendisini ilgilendirir, erkek kendine köpeyi yakıştırıyorsa kimseye de Diyecek söz yoktur. Çünkü Önemli olan insanın kendine bir şey yakıştırmasıdır.

herşeyi kafaya takmak

msln22
İşte o insanlardan biri de benim her şeyi kafama takarım günlerce onun üstünde düşünürüm, Kafamdaki Sorun hal olmadan asla peşimi bırakmaz bu düşünce bana zarar da veriyor, benim yapımda da budur, Eğer bir şey kafama takıldıysa Mutlaka onu halletmem gerekiyor. çözüme ulaştırmadan rahat edemiyorum.

akarsu çukurunu kendi kazar

msln22
Azimli ve çalışkan olan insanlar mutlaka çabalayarak bir yol bulurlar, hiçbir zorluğa boyun eğmezler, kendi işini kendi halleder kimseye bırakmaz. En doğrusu da insanın kendi yolunu kendi Çizmelidir kendisi başlanmalıdır, Çünkü başkalarına bırakırsa hiçbir zaman doğru dürüst bir yolunu bulamaz.
0 /