confessions

professor

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 39
  2. takipçi 1
  3. puan 471
  4. kazanç 0,3744 TL

hadde

professor
kısaca 2 tane silindirin arasından malzemeyi geçirip malzemenin kalınlığını azaltma işlemi. en bilinen örnek alüminyum folyodur. o incecik evde kullandığımız folyolar ilk olarak kocaman alüminyum pigler (küp/dikdörtgen prizması şeklinde bloklar)halinde haddelerden geçirilerek inceltilir.

hangar

professor
uçakların bakıma alındıkları/çekildikleri yer. yeşilköy havaalanında 2 tane vardır. çocukluğumda bu hangara defalarca girip uçakların içinde deli gibi koşturduğum için anılarım arasında özel bir yere sahip olan mekan.

paribu

professor
"Paribu mobil uygulamasında ve web sitesinde kısa süreli bir kesinti yaşanmış, teknik ekibimizin müdahalesiyle aksaklık hızlı şekilde çözülmüştür. Gerçeği yansıtmayan, asılsız sosyal medya paylaşımlarına ve haberlere itibar edilmemelidir."

"Paribu mobil uygulaması ve web sitesi aktiftir.

bir şarkı sözü bırak

professor
Son sözümü söylemedim
Dinle beni dur gitmeden
Sana bir dost nasihati
Verecegim al gitmeden
Sana bir dost nasihati
Verecegim al gitmeden

Karanliklar yolu olur
Bu ayrilik senin icin
Sonra pisman olursun
Ah cekersin icin icin
Sonra pisman olursun
Ah cekersin icin icin

türkan şoray

professor
güzel,kırılgan,utangaç ama ulaşılmaz kadın.çocukluğumdan beri sevdiğim,içimde sakınma ve hayranlık gibi birbiriyle ilgisiz iki duygunun birden uyanmasını sağlayan oyuncu.
yeteneği tartışılabilir ama benim için türkiye'de iyi ve temiz bir şeyleri temsil eden nadir insanlardan biridir.

ezan duası

professor
Allahumme Rabbe hazihi'd-da'veti't-tamme. Vesselatil kâimeti ati Muhammedenil vesilete vel fazilete ved-dereceter-refîah. Vebashu makamen Mahmudenillezi veadteh. İnneke lâ tühlifü'l-mîâd
0 /